1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Bioshock: Infinife nadchodzi wielkimi krokami. Rodzimy sprzedawca świętuje to ostrymi cięciami cen poprzednich odsłon na PS3

Ultimate Rapture Edition

Podniebny Bioshock będzie miał swoją premierę już 23 marca. To bardzo dobry powód, dla którego warto przypomnieć sobie serię. Jeżeli posiadacie PS3 i ze znaną serią Irrational Games nie mieliście jeszcze styczności, macie farta. Możecie naprawić ten błąd za naprawdę niską cenę.

Na czym polega promocja? Wszystko jest bajecznie proste. Wchodzicie na muve.pl i za jednym zamachem inkasujecie obie części Bioshock-a, wydane w komplecie Bioshock Ultimate Rapture Edition. Poza samymi grami, w zestawie otrzymacie WSZYSTKIE możliwe rozszerzenia, jakie ukazały się dotychczas.

Całość jest do kupienia za… (fanfary) 80 złotych. Tak, zgadza się. Dwie wypaśne, świetne pozycje na PlayStation 3 wraz z wszystkimi dodatkami zgarniecie za tyle, ile kosztuje 1/3 nowego tytułu na tę konsolę. Często nawet nie w połowie tak dobrego i nie w połowie tak długiego. Nie byłbym sobą, gdybym nie przypomniał o darmowej wysyłce. Mówi się, że nie ma róży bez kolców. My twierdzimy, że nie ma tak gigantycznych upustów bez haczyków. Niestety, przestrzegamy: komplet ma jedną, ale zasadniczą wadę. Jest wydany wyłącznie po angielsku, także osoby niezaznajomione z językiem królów pozbawiają się masy frajdy związanej z poznawaniem ciekawej historii.

Dla porównania, gdybyśmy zdecydowali się ściągnąć te gry osobno, w wersji cyfrowej z PS Store, zapłacilibyśmy odpowiednio 59 (pierwszy Bioshock) i 79 (kontynuacja) złotych. Dodatkowa zawartość do „dwójki” kosztuje 66 złociszy, więc całość zamyka się w 204 zielonych. Korzystając z oferty muve.pl wychodzimy więc ponad 120 PLN do przodu. Obok takiej promocji nawet niewidomi nie przechodzą obojętnie.