1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

The Simpsons - najbardziej szalona animowana rodzina świata powraca!

Stworzona przy współpracy z Gracie Films i Twentieth Century Fox
gra THE SIMPSONS nie zawiedzie fanów słynnego serialu. Fabuła
wirtualnych Simpsonów jest dziełem tych samych twórców. W produkcji
usłyszymy także odtwórców serialowych ról.

W THE SIMPSONS GAME Homer, Marge, Bart i Lisa posiedli nowe moce, które pozwolą im uratować świat przed narastającym chaosem. Przed graczami stoi poważne zadanie. Muszą przeprowadzić Simpsonów przez ważną misję. Czeka ich podróż przez ulice Springfield i nie tylko, będą musieli stawić tam czoła wielu złoczyńcom. Bronią w tej walce będzie parodiowanie wielu popularnych gier.

Chcemy, żeby THE SIMPSONS GAME stała się najbardziej oryginalną grą, to poważne wyzwanie, ale wierzymy, że ścisła współpraca z twórcami Simpsonów będzie gwarancją sukcesu - mówi Scot Amos, producent wykonawczy projektu. Jesteśmy dumni, że udało nam się wiernie przedstawić animowany świat Simpsonów. - dodaje Amos.

Premiera THE SIMPSONS GAME na platformy PLAYSTATION®3, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Xbox 360™, Nintendo Wii i Nintendo DS planowana jest jesienią 2007.

-----------------------------------
Informacje na temat The Simpsons

Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie łączą tradycyjną komedię i życie rodzinne tworząc niebanalny serial THE SIMPSONS, w którym wszystko zostaje odwrócone do góry nogami. Serial stał się w latach 90-tych kulturalnym fenomenem i cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno na ekranach w USA, jak też na całym świecie.

------------------------------------
Informacja prasowa EA Polska