1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Ostra jazda z test Drive Unlimited już jutro!

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy król gier
samochodowych - Test Drive Unlimited - jedna z najlepiej ocenianych
produkcji tego gatunku w historii! Ten rewelacyjny tytuł w
niespotykany dotąd sposób łączy wyścigowe emocje z bardzo
rozbudowanym trybem multiplayer.

Gra Test Drive Unlimited została gorąco przyjęta przez rodzimą prasę branżową. Magazyn CD Action wyróżnił ją maksymalną notą - 10/10 - pisząc, że jest to "Największe wydarzenie na rynku samochodówek od czasów pierwszych Need for Speed i Gran Turismo!". Z kolei GameRanking przyznał grze ocenę 91%, zauważając, iż "Test Drive wraca z rykiem silnika i od razu rozprawia się z całą konkurencją". Nie da się więc ukryć, że dla fanów wyścigów jutrzejszy dzień będzie prawdziwym świętem!

Obrazek

Test Drive Unlimited to nowa odsłona serii z pewnością kojarzonej przez każdego miłośnika elektronicznej rozrywki. Jednak z poprzednimi częściami łączy ją wyłącznie tytuł - nowe, rewolucyjne rozwiązania i doskonała grafika z całą pewnością usatysfakcjonują każdego fana wirtualnych wyścigów. A zabawy wystarczy na bardzo, bardzo długo - do zwiedzenia jest ponad 1600 km autentycznych dróg na bajecznej hawajskiej wyspie Oahu.

Grę Test Drive Unlimited można będzie już jutro kupić w sklepach na terenie całego kraju w polskiej, kinowej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Można ją również nabyć taniej w sklepie gram.pl - już od 79,90 PLN - wykorzystując Wirtualne Pieniądze! Więcej informacji i możliwość składania zamówień pod adresem sklep.gram.pl/testdriveunlimited.

Informacja prasowa CD Projekt