1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Neverwinter Nights 2 - wyjątkowe wydanie gry w Polsce !

CD Projekt z przyjemnością informuje, że przygotowywana polska
edycja jednego z najlepszych tytułów RPG, gry Neverwinter Nights 2,
będzie unikatowa w skali świata! Tylko w naszym kraju w sklepach
pojawią się dwie wersje pudełka - Biała i Czarna.

Kolorystyka wydań nawiązuje bezpośrednio do papierowego systemu fabularnego, Dungeons & Dragons Ed. 3.5, na której bazuje Neverwinter Nights 2. W D&D można wcielić się w postacie krystalicznie czyste i dobre a także złe i zepsute do szpiku kości - to właśnie obrazują dwie kolorystycznie rózne wersje gry.

Dla wszystkich niecierpliwie oczekujących premiery tego wspaniałego tytułu mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Neverwinter Nights 2 zostanie wydany w edycji premierowej i kolekcjonerskiej. Obie edycje będą bardzo bogato wydane, wszak bezpośredni spadkobierca Baldur's Gate zasługuje na to w pełni. Dziś mamy przyjemność zaprezentowania wam zawartości edycji premierowej. Znajdziecie w niej:

- Pełna polska wersja gry Neverwinter Nights 2 na płycie DVD,
- Drukowana w pełnym kolorze instrukcja, o objętości 88 stron,
- Drukowany mini-poradnik,
- Efektowne pudełko na grę z etui.

Już niedługo zaprezentujemy skład Edycji Kolekcjonerskiej, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego szanującego się miłośnika Neverwinter Nights 2.

Gra Neverwinter Nights 2 zostanie wydana 7 grudnia w sugerowanej cenie 129,90 PLN. Grę można nabyć taniej przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy. Więcej informacji na stronie sklep.gram.pl/NWN2.

Informacja prasowa CD-Projekt