Bizblog – nowy serwis Grupy Spider’s Web poświęcony biznesowi!

Bizblog to serwis poświęcony biznesowi – i temu dużemu, i temu małemu. W serwisie Czytelnicy znajdą wiadomości ze świata biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska konkurencyjnego małych i średnich przedsiębiorców, okraszone opiniami i analizami doświadczonych dziennikarzy i blogerów.

Redaktorem prowadzącym Bizblog.pl jest Arkadiusz Braumberger

Arek ma bogatą historię pracy w mediach, zarówno tych tradycyjnych prasowych, jak i elektronicznych. Przez 9 ostatnich lat pracował w Wirtualnej Polsce. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego serwisów finansowych i technologicznych. Wcześniej był m.in. szefem wydawców Money.pl. Wcześniej Arek związany był między innymi z „Pulsem Biznesu”, „Życiem”, „Faktem” i „Dziennikiem”.

Na start Bizbloga, w serwisie będą także publikować znani Wam już z łam Spider’s Web:

  • Michał Tabaka – zaczynał, jeszcze w XX w., w „Gońcu Górnośląskim”, następnie przez lata pracował w „Dzienniku Zachodnim”, potem w TVP Katowice. Pisze m.in. do Magazynu Gospodarczego „Fakty” oraz Magazynu VIP;
  • Adam Sieńko – zaczynał jako dziennikarz redakcji biznesowej Onetu, następnie pracował w serwisie InnPoland; w Spider’s Web od lutego 2019 r.;
  • Karol Kopańko – absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku e-biznes, zaczynał jako bloger serwisu Antyweb, na Spider’s Web od września 2014 r. Współpracował z redakcjami „Gazety Wyborczej”, „Pulsu Biznesu” oraz „Gościa Niedzielnego”. Pracował także w redakcji programu Sonda 2 w TVP.
  • i ja też zamierzam – w miarę możliwości – publikować na łamach Bizbloga.

Wkrótce dołączą do nas kolejny autorzy.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania Bizblog.pl! Warto nas dodać do ulubionych zakładek w przeglądarce internetowej. Można zasubskrybować nasz kanał RSS. Można nas również polubić na Facebooku.