REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Media

Gala KSW 42 - w walce wieczoru Mamed Chalidow. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w internecie

To będzie najbardziej dochodowa gala w historii KSW. Dziś w Łodzi po raz kolejny Mamed Chalidow i spółka zapewnią wielkie sportowe emocje. Gdzie obejrzeć transmisję z KSW 42 na żywo i w Internecie?

ksw 42 gdzie ogladac
REKLAMA
REKLAMA

Plejada gwiazd MMA

Jednym z najważniejszych akcentów tej edycji KSW będzie powrót Michała Materli, który zmierzy się z jednym z najlepszych europejskich zawodników wagi średniej - Scottem Askhamem. Dla Polaka będzie to już trzecia walka w Atlas Arenie i miejmy nadzieję, że równie szczęśliwa, bo na łódzkim ringu nie przegrał ani razu.

W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z Tomaszem Narkunem.

Na ten wieczór zaplanowano kilka innych interesujących spotkań, a wśród nich walkę o pas w kategorii muszej między Ariane Lipski a Silvaną Gomez Juarez. Ta gala wyjątkowo sprzyja płci pięknej. Karolina Owczarz i Paulina Raszewska zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. Ba, będzie to ich debiut na arenie KSW.

Ich pojedynek można uznać za pojedynek z kategorii freak fight, ale z drugiej strony uroda nie pozwala mówić o ich pojedynku w ten sposób. Być może akurat ta walka nie będzie ucztą dla fanów mieszanych sztuk walki, ale z pewnością przyciągnie przed ekrany tysiące widzów.

Dla fanów spragnionych dobrego sportowego poziomu organizatorzy przygotowali pojedynek najlepszych wojowników. Mamed Chalidow zmierzy się w walce wieczora z Tomaszem Narkunem, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski KSW. Prócz tego bardzo ciekawie zapowiada się walka Łukasza Jurkowskiego i Martina Zawady.

Miejsce i czas KSW 42.

Kolejne spotkanie KSW odbędzie się 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 19:00. W tym samym czasie rozpoczną się transmisje w TV i w internecie.

Karta walk KSW 42:

Walka wieczoru:

 • Mamed Chalidow vs Tomasz Narkun

Karta główna:

 • Michał Materla vs Scott Askham
 • Mateusz Gamrot vs Grzegorz Szulakowski
 • Ariane Lipski vs Silvana Gomez Juarez
 • Łukasz Jurkowski vs Martin Zawada
 • Marcin Wójcik vs Chris Fields
 • Filip Wolański vs Bartłomiej Kopera
 • Krystian Kaszubowski vs Christopher Henze
 • Karolina Owczarz vs Paulina Raszewska

Gdzie oglądać KSW 42 w telewizji?

Walki będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu, ale warunkiem jest wykupienie systemu PPV. Pojedynki będą dostępne w jakości HD. Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, macie do wyboru trzy kanały komunikacji:

 • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
 • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
 • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Pamiętajcie, aby zrobić to chwilę wcześniej, bo chociaż zamówienia przyjmowane są do momentu rozpoczęcia gali, to może okazać się, że ze względów technicznych zostaną zrealizowane tylko te złożone przed godziną 18:00. Potwierdzenie nadania dostępu można znaleźć od 26 lutego na kanale 222.

Koszt usługi to 40 zł. Płatność można zrealizować za pomocą portmonetki, w której opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu lub przedpłatą za pomocą e-płatności.

Abonenci UPC także mogą zobaczyć galę, również za pośrednictwem systemu PPV. Usługa w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18:00 w dniu wydarzenia. W przypadku posiadania innego dekodera niż UPC Mediabox, usługę trzeba zamówić telefonicznie przez infolinię lub przez stronę internetową.

Gdzie oglądać KSW 42 w internecie?

REKLAMA

KSW posiada własną stronę internetową, na której można obejrzeć legalnie transmisję z tego wydarzenia. Należy skorzystać ze strony KSWTV.com i również wykupić dostęp za 40 zł. Retransmisje walk będą dostępne maksymalnie przez 3 dni od wydarzenia.

W tym roku nadal aktualna jest możliwość obejrzenia gali w serwisie IPLA.tv za 40 zł, ale mogą to zrobić tylko widzowie z Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA