REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. RTV

Gala KSW 40, czyli Pudzian w roli głównej. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Już w niedzielę kolejny raz Mariusz Pudzianowski i spółka ściągną przed ekrany monitorów i telewizorów miliony kibiców. Gdzie oglądać KSW 40 w Dublinie na żywo i w internecie?

Gala KSW 40, czyli Pudzian w roli głównej. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie
REKLAMA
156 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jeszcze nie tak dawno telewizja produkowała i emitowała programy rozrywkowe takie jak Gladiatorzy i Amazonki. Nie były to programu najwyższych lotów, ale ludzie je oglądali. Z legendarnymi wojownikami i wojowniczkami nie miało to wiele wspólnego, a dziś w podobnym tonie możemy wypowiadać się o KSW.

Złośliwi powiedzą, że Konfrontacje Sztuk Walki są właśnie taką rozrywką niskiej jakości, jaką były wyżej wspomniane programy. Dodadzą też, że nie mają one wiele wspólnego ze sztukami walki, ale i tak kibice w całej Polsce chłoną kolejne walki jak gąbka. Dla zawodników, występ podczas KSW to spełnienie marzeń. Udział w tym wydarzeniu to chwała i sprawdzenie umiejętności przed ogromną publicznością.

KSW 40 odbędzie w amfiteatralnej hali 3Arena mieszczącej się w Dublinie.

Po raz drugi w historii, najważniejsze walki KSW rozegrają się poza granicami naszego kraju. Wcześniejsza zagraniczna gala KSW odbyła się w Londynie i można zgadywać, że pod względem komercyjnym okazała się sukcesem. Bo czy ktoś wyobraża sobie organizowanie kolejnej zagranicznej gali, gdyby ta pierwsza nie była rentowna?

Teraz przyszła pora na Dublin. Jutro w walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa McSweeneya. Ponadto w oktagonie pojawią się m.in. Mateusz Gamrot, Michał Materla, Maciej Jewtuszko oraz Ariane Lipski.

Karta walk KSW 40:

 • Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney
 • Mateusz Gamrot vs Norman Parke
 • Michał Materla vs Paulo Thiago
 • Ariane Lipski vs Mariana Morais
 • Maciej Jewtuszko vs Dawid Zawada
 • Michał Fijałka vs Chris Fields
 • Anzor Azhiev vs TBA
 • Łukasz Chlewicki vs Paul Redmond
 • Konrad Iwanowski vs Paul Lawrence

Gdzie oglądać KSW 40 w telewizji?

Dzisiaj gala KSW 40 - gdzie oglądać w telewizji i online? class="wp-image-613429"

Walkę będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem systemu PPV. Pojedynki będą dostępne w jakości SD i HD. Dostęp do tego wydarzenia kosztuje 40 zł. Aby aktywować możliwość obejrzenia gali, trzeba skontaktować się z Internetowym Centrum Obsługi Klienta, skorzystać strony internetowej, bądź zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta.

Klienci kablówek m.in. Upc, Inea i Vectra też mogą wykupić dostęp do gali KSW 40.

Gala KSW 37 rozpocznie się 22.10.2017 o godz. 19:00.

Gdzie oglądać KSW 40 w internecie?

REKLAMA

Legalna transmisja z walki (stream online) będzie dostępna na www.KSWTV.com. Dostęp kosztuje 40 zł, a w tej cenie będziemy mogli oglądać transmisję na żywo, a później jej powtórki przez 3 kolejne dni. Transmisja obejmie dwie wersje językowe (polską i angielską), kamerę z garderoby KSW Girls i kamerę backstage. Licencja obejmuje jedno urządzenie.

Drugim sposobem obejrzenia transmisji online jest serwis Ipla, gdzie także można wykupić dostęp do walki. Koszt to 40 zł, a galę mogę oglądać wyłącznie widzowie z Polski.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA