RTV  / News

Walka Adamek – Molina. Zobacz, gdzie ją obejrzeć online i w telewizji

Już dzisiaj (sobota), drugiego kwietnia, Tomasz Adamek i Erik Molina skrzyżują rękawice i staną do pojedynku. Zobacz, gdzie obejrzeć walkę w telewizji i w Internecie.

W najbliższą sobotę zobaczymy galę Polsat Boxing Night, czyli święto wszystkich fanów boksu. Walką wieczoru będzie pojedynek Adamek – Molina.

Stawka jest wysoka. Pojedynek toczy się o pas interkontynentalny federacji IBF w wadze ciężkiej, ale także o awans w rankingu i zbliżenie się do wyśnionego pasa mistrza świata wagi ciężkiej. Dla Adamka jest to walka o wszystko. Porażka oznacza definitywny krach tych marzeń.

Tomasz Adamek nie jest już najmłodszym zawodnikiem, ale pięściarz niejednokrotnie pokazał, że na ringu trzeba się z nim liczyć. 39-letni „Góral” ma na koncie 50 wygranych walk (w tym 30 poprzez nokaut) i 4 przegrane (w tym 1 przez nokaut).

Przeciwnik to 33-letni Amerykanin Erik Molina, czyli „Drummer Boy”. Ma on na swoim koncie 24 zwycięskie walki (18 przez KO) i 4 przegrane (1 KO).

Przed walką Erik Molina wielokrotnie odgrażał się, że jest w życiowej formie i zniszczy w ringu Polaka. Z kolei Adamek, mimo wieku, nadal jest zawodnikiem niebezpiecznym. „Góral” potrafi boksować szybko i bić kombinacjami. Historia zna przypadki, kiedy starsi zawodnicy pięli się jeszcze w hierarchii i stawali do walki o mistrzostwo świata.

Gala Polsat Boxing Night – jakie walki zobaczymy?

Gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 02.04.2016 r. Pojedynek Tomasza Adamka z Erikiem Moliną będzie perełką wieczoru, ale wcześniej zobaczymy inne pojedynki. Łącznie podczas Polsat Boxing Night odbędzie się sześć walk.

W ringu staną:

  • Ewa Brodnicka - Anita Torti
  • Rafał Jackiewicz - Michał Syrowatka
  • Mateusz Masternak - Eric Fields
  • Andrzej Wawrzyk - Marcin Rekowski
  • Michał Cieślak - Francisco Palacios
  • Tomasz Adamek - Eric Molina

Pierwsza walka rozpocznie się o godzinie 18:30. Finałowy pojedynek Adamek – Molina został zaplanowany na godzinę 23:00.

Walka Adamek – Molina – gdzie oglądać?

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Transmisję na żywo można będzie obejrzeć w systemie Pay Per View w Cyfrowym Polsacie. Walkę można będzie obejrzeć w jakości HD na kanale 222, przy czym odkodowanie transmisji kosztuje 40 zł. Dostęp w usłudze PPV można wykupić poprzez Internet, na stronie www.cyfrowypolsat.pl oraz w Internetowym Centrum Obsługi Klienta.

Można także zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta bądź wysłać SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043. Potwierdzenie odkodowania transmisji pojawi się na kanale 222 Cyfrowego Polsatu.

Adamek – Molina – stream online

Walkę obejrzymy też w Internecie. W Polsce jedynym legalnym źródłem jest odblokowanie streamu w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt dostępu do transmisji to także 40 zł. Do wyboru będzie jakość HD i SD.

Galę można będzie obejrzeć bezpośrednio na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na komputerach z systemem Windows, telewizorach Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów na terytorium Polski, a także dla widzów z całego świata (za wyjątkiem USA oraz Kanady, gdzie można będzie wykupić stream u innych operatorów). Zamówienia można składać na stronie Ipli.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst