REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. RTV

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Gibraltar?

Piątkowa przegrana z mistrzami świata tu już historia. Teraz czas na nowy rozdział, czyli mecz Polska-Gibraltar. Czy Polacy powtórzą wynik sprzed roku, gdzie pokonali Gibraltar 7:0? Sprawdź sam. Zobacz, gdzie obejrzysz dzisiejszy mecz.

Oglądaj mecz Polska - Gibraltar na żywo w Internecie i telewizji
REKLAMA
116 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Równo rok temu, w portugalskim Faro, na inaugurację kwalifikacji do Euro 2016 Polska reprezentacja urządziła nam piękne widowisko, w którym pokonała Gibraltar wynikiem aż 7:0.

Ostatnie spotkanie Polaków z Niemcami co prawda nie było aż tak korzystne, ale Polska przegrała w ładnym stylu, pokazując przyjemny dla oka futbol. Dzięki temu mamy nadzieję, że spotkanie z Gibraltarem będzie dla reprezentacji jedynie formalnością, a dla wszystkich widzów kolejnym spektaklem pełnym widowiskowych bramek.

Gdzie oglądać mecz Polska - Gibraltar?

Mecz odbędzie się już dziś, czyli w poniedziałek 7 września 2015. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. Najlepiej będzie oglądać je na żywo, na Stadionie Narodowym, bo właśnie tam zagrają podopieczni trenera Nawałki. Warto zapewnić Polakom gorący doping na własnym podwórku.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć meczu na Stadionie Narodowym, masz do dyspozycji także Internet i telewizję.

Polska - Gibraltar w TV – gdzie obejrzeć mecz?

Mecz biało-czerwonych wyemituje w Polsce telewizja Polsat, dzięki czemu mogą go obejrzeć niemal wszyscy. Wystarczy w tym celu dostęp do jakiejkolwiek sieci kablowej, satelitarnej lub cyfrowej telewizji naziemnej.

Transmisja w Polsacie rozpocznie się o godzinie 20.35.

Przed meczem, o godzinie 20:05 można też obejrzeć Studio Sport, w którym najpewniej zobaczymy podsumowania dotychczasowych eliminacji do Euro 2016. Studio Sport z podsumowaniami obejrzymy też po meczu, o godzinie 22.45.

Polska - Gibraltar w Internecie – gdzie obejrzeć mecz online?

Jeśli nie masz telewizora, a chciałbyś obejrzeć mecz, masz taką możliwość w serwisie Ipla.tv, który jako jedyny pokaże zmagania Polaków. W serwisie będzie dostępny streaming meczu na żywo. Transmisja rozpocznie się już o godzinie 19.00. Sugerujemy, by nie czekać na ostatnią chwilę z dołączeniem do streamingu, ponieważ serwery Ipla przed samym meczem mogą odmawiać posłuszeństwa.

Transmisja w serwisie Ipla.tv jest płatna i kosztuje 14,90 zł.

W tej cenie otrzymujemy dobowy pakiet, w ramach którego możemy obejrzeć także wszystkie inne mecze emitowane do 8 września.

Mecz można obejrzeć także na ekranach smartfonów i tabletów. W tym celu należy pobrać aplikację Ipla. Darmową aplikację na system Android można pobrać z Google Play. Użytkownicy Windows Phone pobiorą ją ze sklepu Windows. Wersja na iPhone’a i iPada jest dostępna w Apple App Store.

REKLAMA

Przy oglądaniu meczu na urządzeniach mobilnych jest tylko jedna niedogodność – niższa jakość obrazu. Na smartfonach i tabletach zobaczymy rozdzielczość 320p, podczas gdy streaming w przeglądarce ma jakość HD (720p).

Tym razem nie musimy w napięciu trzymać kciuków za Polaków, ale i tak liczymy na świetne widowisko. Kto wie, może tym razem uda się uzyskać jeszcze wyższy wynik niż przed rokiem?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA