REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. Netflix

Długi weekend z Netfliksem? Zobacz dzisiejsze nowości

Co warto obejrzeć w weekend? W długi weekend? Z odpowiedzią spieszy Netflix, który w tym tygodniu dostarczył kilka mocnych, choć niepozornych nowości. Sprawdźcie, co dzisiaj trafiło do serwisu.

netflix nowosci kryminal
REKLAMA

Bez dwóch zdań ostatnie dni upłynęły pod znakiem sprawdzania, co tam jeszcze kryje się w bibliotece Disney+. Nie zapominajmy jednak, że Netflix również nie śpi i cały czas dodaje nowe produkcje. Dzisiaj na platformie pojawiło się kilka mocnych produkcji, w tym świetnie zapowiadający się film dokumentalny związany z aferą Watergate.

REKLAMA

Netflix: nowości, które warto zobaczyć w trakcie długiego weekendu

W tym tygodniu w serwisie Netflix może nie ma ogromnych i głośnych tytułów, ale zdecydowanie jest, w czym wybrać. Do oferty trafił między innymi dokument z aferą Watergate w tle oraz kryminał z wątkiem sądowym w tle. W kolejnym tygodniu z kolei do serwisu trafi koreańska wersja "Domu z papieru", a chwilę wcześniej "The umbrella academy", a konkretnie trzeci sezon.

Efekt Marthy Mitchell

Netflix nowości / Efekt Marthy Mitchell

W psychologii funkcjonuje coś, co nazywane jest efektem Marthy Mitchell. Mówi on o tym, że specjaliści od zdrowia psychicznego słuchając swoich pacjentów, biorą ich słowa za urojenia, a potem okazuje się, że to, co zostało wzięte za chorobę, zdarzyło się naprawdę. Nowa produkcja Netfliksa, czyli właśnie „Efekt Marthy Mitchell” opowiada o kobiecie, która została wplątana w aferę Watergate i próbowała mówić o niej… prawdę. Za co próbowano ją brutalnie zdyskredytować. Serial dokumentalny opowie właśnie o tej walce o prawdę.

Nic o mnie nie wiecie

Netflix: nowości / Nic o mnie nie wiecie

Macie ochotę na mocny serial kryminalny z dramatem sądowym w tle? A gdybym powiedział, że to brytyjska produkcja przygotowana przez BBC? "Nic o mnie nie wiecie" opowiada o mężczyźnie oskarżonym o morderstwo. Ma do wygłoszenia ostatnią mowę sądową i to tak naprawdę jego ostatnia szansa, aby pozbyć się zarzutów (lub je potwierdzić). Wykorzystuje ten czas, aby opowiedzieć o romansie z pewną kobietą. Serial liczy cztery odcinki.

Netflix: wszystkie dzisiejsze nowości

REKLAMA
  • SĄSIEDZKA WOJNA: SEZON 2
  • PAJĘCZA GŁOWA
  • SHE: SEZON 2
  • NIC O MNIE NIE WIECIE

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA