REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Wracają cwaniaki z Peaky Blinders. Mocne nowości w serwisie Netflix

Tak to jakoś się układa, że jak co piątek Netflix ma dla was masę nowości. Na ten weekend gigant VOD przygotował kilka mocnych tytułów, w tym ten najważniejszy, czyli najnowszy sezon "Peaky Blidners". Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć.

Peaky Blinders netflix
REKLAMA

Piątek to najważniejszy dzień dla serwisu Netflix. To właśnie na chwilę przed weekendowym relaksem platforma wrzuca najmocniejsze premiery. W tym tygodniu widzowie będą mogli obejrzeć kilka naprawdę niezłych propozycji. Tymczasem przechodzę do ich wymieniania, bo nowy sezon "Peaky Blinders" sam się nie obejrzy.

REKLAMA

Netflix nowości serwisu: Peaky Blinders

Choć to dopiero 6. sezon, to ten premierowy zadebiutował w 2013 roku, a więc 9 lat temu. To masa czasu i podejrzewam, że znaczna cześć widzów, podobnie jak ja, będzie musiała przypomnieć sobie, o co w ogóle chodziło w tej produkcji. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: "Peaky Blinders" to opowieść o gangsterach z nizin społecznych Birmingham, do niedawno jednego z najpotężniejszych ośrodków przemysłu w Europie. Teraz miast pada łupem gangów, bojówek politycznych i zdeprawowanych policjantów. Bohaterami są przedstawiciele tytułowego gangu, w tym ambitny Tommy Shelby, którego wciela się Cillian Murphy.

Pierwsze zabójstwo

To jest to, na co nikt nie czekał, ale opis brzmi tak, że aż chce się rzucić wszystko i oglądać. Słuchajcie tego: "Pierwsze zabójstwo" to teen drama w stylu "Romea i Julli". Juliette i Calliope mają się ku sobie. Miłość mogłaby zakwitnąć w pełni gdyby nie – oczywiście – przeszkody związane z przynależnością do dwóch zwaśnionych społeczności. Musićie bowiem wiedzieć, że jedna z nich jest… wampirem, a druga łowczynią tych krwiożerczych bestii. Co więcej, zbliża się niedługo ich rytuał inicjacyjny. Łowczyni musi zabić wampirkę, a wampirka człowieka. Brzmi rewelacyjnie, nie?

Netflix: pełna lista piątkowych nowości:

REKLAMA
  • DRZEWA POKOJU 10/06/2022
  • DIRTY DADDY: THE BOB SAGET TRIBUTE 10/06/2022
  • PIERWSZE ZABÓJSTWO 10/06/2022
  • PRYWATNOŚĆ 10/06/2022
  • PEAKY BLINDERS: SEZON 6 10/06/2022
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA