REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dramy

Były mąż prawie zrujnował ślub Britney Spears. Wkroczyć musiała policja

Britney Spears po wielu latach kurateli w końcu może cieszyć się wolnością. Jedną z pierwszych podjętych przez nią samodzielnie decyzji było narzeczeństwo z ukochanym Samem Asgharim. Para w ten czwartek wzięła ślub, ale uroczystość niespodziewanie przerwał pierwszy mąż piosenkarki. Jason Alexander prawie zrujnował wesele Britney Spears, ale na szczęście wkroczyła policja.

britney spears ślub jason alexander
REKLAMA

Britney Spears powoli wraca do normalnego życia po 13 latach kurateli oraz podległości wobec ojca, który rujnował jej pewność siebie i życie seksualne. Dziś piosenkarka może w końcu swobodnie zarządzać swoim ciałem i sercem. Czasami (jak wtedy, gdy Spears wystąpiła nago na Instagramie) ta przemożna wolność prowadzi ją do dyskusyjnych decyzji, ale akurat związek z Samem Asgharim fani popierali od samego początku. Wielu z nich z niecierpliwością czekało na ślub zakochanej pary, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń.

Jak podaje portal TMZ, uroczystość między Britney Spears i Samem Asgharim przerwało pojawienie się pierwszego męża gwiazdy. Jason Alexander to przyjaciel Spears z dzieciństwa, z którym artystka wzięła ślub w 2004 roku w Las Vegas. Po 55 godzinach od zawarcia związku sąd oficjalnie anulował go ze względu na "brak zrozumienia podjętych przez Spears działań". Trudno powiedzieć, jakimi motywacjami w czwartek kierował się Alexander, ale udało mu się przedostać przez część ochroniarzy. Na nagrywanym na żywo przez mężczyznę instagramowym filmiku słychać jak najpierw przekonuje, że Britney Spears go zaprosiła, a potem otwarcie przyznaje się do chęci rozbicia wesela.

REKLAMA

Britney Spears wzięła ślub, choć Jason Alexander próbował się na niego wprosić.

Na szczęście obecnym w kalifornijskiej posiadłości ochroniarzom udało się finalnie zatrzymać Alexandra. Następnie wezwano policję, która przejęła byłego męża Britney Spears. Po rutynowej kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy z innego stanu. Śledztwo podjęte na miejscu zdarzenia doprowadziło do postawienia Alexandrowi dodatkowych zarzutów: wtargnięcia, wandalizmu i dwóch przypadków pobicia.

REKLAMA

Prawnik Spears zapewnia, że podejmie pełną współpracę z policją w celu jak najsurowszego ukarania jej byłego męża. Ostatecznie całe zdarzenie nie pokrzyżowało planów młodej pary. Ślub i wesele odbyły się zgodnie z planem. Według informacji portalu Variety, wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości jak Madonna, Paris Hilton i Drew Barrymore. Nie było za to synów Britney Spears.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA