REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Seriale, które musisz zobaczyć w czerwcu 2022. O tych nowościach Netfliksa i Disneya będą mówić wszyscy

Czerwiec to mocny serialowy miesiąc. Nie tylko dlatego, że dostaniemy masę nowości od Netfliksa (w tym koreański "Dom z papieru"!), HBO Max, Prime Video i Apple TV+, ale także z uwagi na wejście Disney+ do Polski. Serwis wystartuje już 14 czerwca tego roku. Jakie seriale oglądać w tym miesiącu? Sprawdzamy.

seriale czerwiec 2022
REKLAMA

Jakie seriale oglądać w czerwcu na platformach VOD? Premier i wyczekiwanych powrotów w przyszłym miesiącu nie zabraknie. Netflix pokaże nam nową odsłonę uwielbianej "The Umbrella Academy", a Apple TV+ zaproponuje kontynuację serialu z Piotrem Adamczykiem: "For All Mankind". Poza tym nowości na HBO Max, Amazon Prime Video ("The Boys"!) czy Playerze zapewnią nam całą masę rozrywki na ten miesiąc.

W czerwcu 2022 w serwisach VOD pojawi się wiele serialowych nowości. Serwisy takie jak Netflix, HBO Max, Player, Amazon Prime Video czy Apple TV+ przygotowały kilka mocnych premier na ten ciepły, wiosenno-letni miesiąc - a my, zgodnie z tradycją, postanowiliśmy się im przyjrzeć. Co ciekawego wzbogaci oferty platform VOD w najbliższych tygodniach? Jakie seriale oglądać i dlaczego wśród nich powinni znaleźć się "The Boys"?

REKLAMA

Seriale: czerwiec 2022 - najciekawsze premiery:

Prócz wielu interesujących nowych tytułów ("Królowa", "Irma Vep", "Ms. Marvel") w serwisach streamingowych nie zabraknie również wyczekiwanych kontynuacji. Tym razem trudno mówić o miażdżącej dominacji jednej z platform, bowiem niemal każda będzie miała do zaproponowania coś ciekawego - powroty produkcji takich jak "The Boys", "Westworld" czy "For All Mankind" są tego najlepszym dowodem.

Kontrola, sezon 4. (Player)

Finałowy sezon jednego z największych polskich hitów w historii YouTube'a, który w zeszłym roku znalazł swój nowy dom na platformie Player. To angażująca emocjonalnie historia Majki i Natalii - dwóch zakochanych w sobie młodych kobiet. Ujęcie uczucia jest tu niezwykle wiarygodne i poruszające, dalekie od oklepanych tropów z romansów czy telenowel. Czy bohaterki w końcu zaznają szczęścia? Cały 4. sezon jest już dostępny w Playerze.

Premiera: 1 czerwca

The Boys, sezon 3. (Amazon Prime Video)

Tych panów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. "The Boys" przez wielu uznawani są za najlepszy serial superbohaterski - to pełna czarnego humoru dekonstrukcja, która uwielbia wbijać szpilę typowym produkcjom w tym gatunku. Co ciekawe, w 6. odcinku zobaczymy wydarzenia z bardzo kontrowersyjnego komiksu pt. "Herogasm". Nie zabraknie też odniesień do naszej rzeczywistości - showrunner serialu, Eric Kripke, powiedział: "źle dla świata, dobrze dla serialu".

Premiera: 3 czerwca

The Boys, sezon 3.

Irma Vep (HBO Max)

Nowy miniserial HBO opowiadający o amerykańskiej gwieździe filmowej, która przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego "Les Vampires". Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką. W roli głównej Alicia Vikander! Oto nowe spojrzenie na na opowiedzianą w sztuce z 1984 i w filmie z 1996 roku historię.

Premiera: 6 czerwca

Ms. Marvel (Disney+)

Serial Marvela wprowadzający nową superbohaterkę do MCU. Oto Kamala Khan - 16-letnia Pakistanka dorastająca w Jersey City. Jest świetną uczennicą, zapalonym graczem i pisarką fan-fiction, a jej szczególną sympatią cieszą się superbohaterowie, zwłaszcza Kapitan Marvel. Jednak Kamala z trudem odnajduje się w domu i w szkole - do czasu, gdy otrzymuje super moce, takie jak bohaterowie, których zawsze podziwiała. Produkcja ma być utrzymana w klimacie humorystycznej teen dramy. Przypominamy, że Disney+ już 14 czerwca zadebiutuje w Polsce.

Premiera: 8 czerwca

Ms Marvel - Disney

For All Mankind, sezon 3. (Apple TV+)

Fenomenalna produkcja - i to nie tylko ze względu na naprawdę udaną rolę Piotra Adamczyka - powraca. Czekaliśmy! Serial po raz kolejny pokaże kosmiczny wyścig pomiędzy Sowietami a USA - tym razem celem nie będzie Księżyc, a Mars. Ta produkcja o alternatywnej rzeczywistości tym razem przeniesie widzów w nową dekadę, czyli do wczesnych lat 90.

10 czerwca

The Umbrella Academy, sezon 3. (Netflix)

Jeden z najbardziej udanych seriali Netfliksa powraca z 3. sezonem. Oczekiwania są duże! Produkcja na koniec poprzedniej serii zaserwowała widzom mocny fabularny twist - bohaterowie teoretycznie wrócili do swoich czasów, ale trafili do innej rzeczywistości. Tam ich miejsce zajęła The Sparrow Academy - na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi starymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i "ciepli niczym góry lodowe". Szybko jednak okaże się, że to starcie to najmniejszy problem dla obu stron…

Premiera: 22 czerwca

The Umbrella Academy 3

Dom z papieru: Korea (Netflix)

"A po co to komu?" Cóż, idea wcale nie jest tak bzdurna, jak mogłoby się wydawać. Azjatyckie seriale na Netfliksie oglądają się znakomicie, a "Dom z papieru" był przecież wielkim hitem platformy. Nie zdziwię się, jeśli to kombo świetnie się przyjmie. Sam zresztą jestem ciekawy, czy będziemy mieli do czynienia z odtwórstwem, czy produkcją zainspirowaną, ale stojącą na własnych nogach.

Premiera: 24 czerwca

Westworld, sezon 4. (HBO Max)

Po ponad dwóch latach przerwy ceniony "Westworld" od HBO doczeka się premiery 4. sezonu. Ta odsłona może różnić się od poprzednich brakiem Dolores, a przynajmniej tej dawnej Dolores, granej przez Evan Rachel Wood. Jakaś wersja tej postaci na pewno się pojawi, ale nie wiadomo, w jakim ciele - i co będzie pamiętać. Poza tym ponownie spotkamy Bernarda, który wciąż próbuje rozwikłać zagadki związane z parkami, umysłami hostów i technologią Forda.

Premiera: 26 czerwca

Westworld, sezon 4.
REKLAMA

Seriale na maj 2022 - premiery, których nie można przegapić

Nowe seriale w kwietniu obejrzymy na Netflix Polska, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+, Player.pl czy Polsat Box Go. Najciekawsze premiery serialowe miesiąca to zdecydowanie tytuły superbohaterskie - powrót uwielbianych "The Boys", "The Umbrella Academy" czy nowa bohaterka MCU: "Ms Marvel". Trzecia odsłona "For All Maknind", gdzie występuje m.in. Piotr Adamczyk, to kolejna wyczekiwana premiera, której nie można przegapić. Zgadza się, to będzie mocny czerwiec!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA