REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Finał Eurowizji 2022 już dzisiaj. Występ Krystiana Ochmana obejrzycie w TV lub online

Finał Eurowizji 2022 już dzisiaj. Wieczorem dowiemy się, czy Krystianowi Ochmanowi udało się podbić serca słuchaczy na całym świecie. Dokładnie tak jak zrobił to podczas półfinału. Trzymać kciuki za naszego kandydata będziemy mogli, oglądając transmisję z imprezy w telewizji, na VOD lub w internecie. Nasze wsparcie z pewnością się Ochmanowi przyda.

eurowizja 2022 finał gdzie oglądać krystian ochman
REKLAMA

Na taki finał Konkursu Piosenki Eurowizji czekaliśmy pięć długich lat. Ostatni raz mieliśmy okazję przejść do ostatniego etapu tego wydarzenia w 2017 roku. Od tamtej pory m.in. Gromee, Tulia i Rafał Brzozowski podczas półfinałów zderzali się ze ścianą. Dopiero teraz Krystianowi Ochmanowi udało się przełamać złą passę. Wokalista swoim River podbił serca jurorów i fanów imprezy z całego świata.

Dzisiaj dowiemy się, czy przyszłoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Warszawie. Być może wybiegamy teraz za bardzo w przyszłość, ale Krystian Ochman autentycznie rozpalił nasze nadzieje na swoje zwycięstwo. Wszyscy jesteśmy pewni, że wieczorem wyjdzie na scenę w Turynie i pokaże klasę. Tradycyjnie będziemy mogli to zobaczyć na żywo w telewizji i internecie.

REKLAMA

Eurowizja 2022 - Polska z szansą na wygraną?

Tegoroczny finał Konkursu Piosenki Eurowizji rozpocznie się dziś wieczorem. Po drugim półfinale Polacy mają chrapkę na zwycięstwo. Krystian Ochman na pewno da z siebie wszystko, ale nie wiadomo czy to wystarczy, aby pokonać całą konkurencję. Na oficjalnej stronie Eurowizji bukmacherzy na pierwszy rzut niestety pozbawiają nas wszelkich złudzeń. W momencie pisania tego tekstu nasz reprezentant ma według nich zaledwie 1 proc. szans na wygraną. Ale nie do końca tak jest.

Krystian Ochman - Eurowizja 2022 - finał - gdzie oglądać

Wydaje się, że 1 proc. to niewiele? W przypadku tegorocznego finału Eurowizji zapewnia on szóstą pozycję w konkursie, co wcale nie jest kiepskim wynikiem. Nawet jeśli tak właśnie skończy się dzisiejszy wieczór, Krystian Ochman zasłużenie będzie dla nas bohaterem. Polscy reprezentanci nie mają bowiem szczęścia na imprezie i wyższe miejsce zajęliśmy tylko raz - w 1994 roku (Edyta Górniak z To nie ja! skończyła na drugim stopniu podium).

Eurowizja 2022 - gdzie oglądać finał z udziałem Krystiana Ochmana?

REKLAMA

Bukmacherzy mogą się oczywiście mylić. Dlatego Krystianowi Ochmanowi przyda się nasze wsparcie. To po prostu wypada tłumnie oglądać finał Konkursu Piosenki Eurowizji i trzymać mocno za niego kciuki. Możliwości obejrzenia transmisji na żywo jest do wyboru, do koloru. W telewizji imprezę zobaczymy na antenie TVP1. Nie zabraknie jej też w internecie. Cały koncert będzie bowiem emitowany w TVP VOD i na YouTube'owym kanale Eurowizji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA