REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Ukraińscy żołnierze uczą słynnego kaktusa, żeby śpiewał do Rosjan "idi na hui". Ten filmik to złoto

Tańczący kaktus, który śpiewa piosenkę Cypisa o koksie, dotarł już oficjalnie wszędzie: nawet na wojnę w Ukrainie. Nagranie z żołnierzami śmiejącymi się z zabawki i uczącymi go tekstu obrońców z Wyspy Węży stało się viralem. I nie ma co się dziwić, bo nie da się go obejrzeć bez banana na twarzy.

kaktus cypis zolnierze ukraina filmik
REKLAMA

Wojnie w Ukrainie towarzyszą brutalne obrazy i wydarzenia, ale czasem przebijają się też filmiki i zdjęcia, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. Pomimo wzmożonej aktywności trolli, w internecie Rosja przegrywa. Przynajmniej wizerunkowo, a najnowsze wideo z TikToka z tańczącym kaktusem, to kolejny punkt z coraz dłuższej listy memów.

Od samego początku napaści powstają internauci kręcą bekę z Putina i jego armii, a także słyszymy o takich akcjach jak: Romowie kradnący czołg, Ukrainiec przenoszącym minę z papierosem w ustach czy dzielne babcie, które strącają drony słoikami lub trują Rosjan pasztecikami. Jest to śmieszne, ale i krzepiące, bo pokazuje, że Rosja wcale nie jest taka potężna, jak nam się wcześniej wydawało.

REKLAMA

Ukraińscy żołnierze bawią się kaktusem śpiewającym Cypisa. Filmik podbił internet

Najnowszym hitem sieci jest filmik z lasu, na którym widzimy kilku ukraińskich żołnierzy. Jakimś cudem mają ze sobą słynnego kaktusa, który śpiewa Cypisa. Było o niej głośno w zeszłym roku, bo okazało się, że zabawka dla dzieci ma w repertuarze piosenkę o narkotykach.

Już sam ten widok jest surrealistyczny, bo z jednej strony mamy uzbrojonych po zęby żołnierzy, a z drugiej tańczącego kaktusa, która twierdzi, że w głowie ma tylko koksu 5 gram. Jednak zabawka ma też w sobie funkcję nagrywania i powtarzania usłyszanych zdań. Dziecięcym głosem. Czego uczą go żołnierze? "Russkij korabl, idi na hui" - czyli tekst znany z Wyspy Węży.

REKLAMA
Kaktus - koksu 5 gram

Internauci również nie mogę przestać się śmiać i życzą żołnierzom powodzenia na froncie. "Z takim morale musicie wygrać tą wojnę", "Super nowoczesna i tajna polska broń", "Mała rzecz, a cieszy. Chociaż myślę, że wcale im nie do śmiechu... Odwagi", "Pozytywne chłopaki, trzymajcie się zdrowo", "Śmiech to zdrowie, chłopaki super widzieć u was uśmiech na twarzy, jesteśmy z wami", "Uśmiechajcie się chłopcy i walczcie, żeby nie zabrakło Wam sił" - czytamy w komentarzach.

* Zdjęcie główne: screeny z www.tiktok.com/@99144dima

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA