REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Harry Styles atakuje świetnym klipem stworzonym przez ukraińską ekipę

"As It Was" to pierwszy singiel promujący nowy album Harry'ego Stylesa. Klip do tego osobistego i energicznego numeru zadebiutował dziś o północy. To pewne, że płyta sprzeda się znakomicie, ale jeśli pozostałe kawałki utrzymają poziom singla, będziemy mogli mówić również o sukcesie artystycznym.

as it was harry styles tekst nowa płyta album
REKLAMA

"As It Was" Harry'ego Stylesa trafiło do sieci dziś w nocy i już dobija do dziewięciu milionów wyświetleń na YouTube. To pierwszy singiel zapowiadający trzeci solowy album artysty pt. "Harry's House".
Oczekiwania są ogromne - Styles swoimi solowymi projektami zerwał z etykietkami, wydostając się z szufladki "chłopaczka z boysbandu" i udowadniając, że ma własną, interesującą wizję artystyczną na współczesny pop.

Jego krążki zostały świetnie przyjęte przez krytyków, ciesząc się też szalenie wysokim zainteresowaniem słuchaczy. Styles stał się multiplatynowym, wielokrotnie nominowanym i nagradzanym (Grammy, BBC Music Awards, American Music Awards i wiele innych) artystą z własnym stylem.

REKLAMA

As It Was - Harry Styles zapowiada nową płytę

REKLAMA
Harry Styles - As It Was

W nowym numerze optymistyczny i energiczny synth-popowy podkład (ewidentnie nawiązujący do ejtisowej nowej fali) kontrastuje z powściągliwą, nostalgiczną i bardzo osobistą warstwą liryczną - to krótki kawałek o zatracaniu siebie, odnajdywaniu się na nowo i akceptacji zmian.

Artystyczny, nastrojowy klip został zrealizowany przez ekipę ukraińskiej reżyserki - Tanu Muino. Muino uwielbia Stylesa i przyznała, że zrobienie dla niego klipu było jednym z kilku reżyserskich marzeń na jej liście. Wspomniała też, że praca na planie okazała się słodko-gorzka - najpierw były to jedne z najszczęśliwszych dni w jej życiu, a podczas drugiego dnia zdjęć rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Muino podkreśliła, że tworzeniu teledysku towarzyszyły szalone emocje i wraz z ekipą włożyła weń mnóstwo serca. "To będzie wideoklip, którego nigdy nie zapomnę, a teraz mogę szczęśliwie przejść na emeryturę".

Album "Harry's House" trafi na sklepowe półki i do streamingu już 20 maja. Tytuł krążka to oczywisty ukłon w stronę Joni Mitchell. Przypominamy też, że już w lipcu piosenkarz wystąpi w Krakowie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA