1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

"Rolnik szuka żony" - świąteczny odcinek już dziś. O której emisja programu TVP?

Najnowszy sezon "Rolnik szuka żony" dobiegł końca na początku grudnia, ale TVP przygotowało jeszcze jedną niespodziankę dla fanów programu. Już dziś w telewizji obejrzymy odcinek świąteczny show. Na czym będzie polegać i kto w nim wystąpi? Szczegóły o świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".

rolnik szuka żony odcinek świąteczny gdzie obejrzeć

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" to wynik bardzo dobrej oglądalności tegorocznego sezonu, którą nie tak dawno publicznie chwalił się prezes TVP Jacek Kurski. Polacy już po raz ósmy śledzili losy rolników i rolniczek poszukujących (nie zawsze skutecznie) miłości wśród wybranych kandydatów. W minionej edycji nie zabrakło rozmaitych dram i konfliktów, ale też szybkich deklaracji głębokiego uczucia. W dwóch przypadkach poszły za tym od razu zaręczyny , a w jednym nawet ślub.

Jak wiadomo jednak romantyczna atmosfera z programu nie zawsze jest w stanie przetrwać prozę życia. Nawet w tak magicznym okresie jak święta Bożego Narodzenia. Dlatego prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska postanowiła odwiedzić grupę uczestników w ich własnych domach. A przy okazji sprawdzić też, jak układa im się z nowymi partnerami i partnerkami.

Rolnik szuka żony: gdzie oglądać odcinek świąteczny?

Jeżeli od uczestników 8. sezonu "Rolnik szuka żony" woleliście ich poprzedników, to mamy w tym miejscu dla was dobrą wiadomość. Manowska wybrała do świątecznego epizodu osoby tak z tego, jak i zeszłego roku. Dzięki temu nie tylko zobaczy, jak w ich domach obchodzi się Gwiazdkę, ale też będzie mogła zobaczyć utworzone w trakcie show związki z nieco szerszej perspektywy. Jak zareagują na ten format widzowie? Przekonamy się już niebawem.

Telewizja Polska wyemituje odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony" już dzisiaj w godzinach wieczornych. Premiera produkcji wystartuje dokładnie o 21:15 na antenie TVP1. Epizod specjalny potrwa 55 minut. Gdybyście przypadkiem przegapili to wydarzenie, to nieco później odcinek "Rolnik szuka żony" pojawi się również na TVP VOD.

* Zdjęcie główne pochodzi z fanpage'a Rolnik szuka żony TVP/Facebook.