1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix

Wiedźmiński kominek na Netflixie umili twoje święta. Złośliwi: still better than season 2

Na Netfliksie pojawiło się godzinne nagranie zatytułowane "Wiedźmiński kominek". Żarty żartami, ale to wcale przyjemny i klimatyczny materiał, który może umilić domową, okołoświąteczną atmosferę - o ile lubicie podobne sieciowe dekoracje tła, których w internecie znajdziecie całe mnóstwo.

wiedźmin netflix serial wiedźmiński kominek kaer morhen

Netfliksowy "Wiedźmin", mimo skrajnie odmiennych opinii, ma się świetnie - wyniki oglądalności po pierwszych dniach prezentują się imponująco, a kolejne produkcje z uniwersum już powstają. Netflix, podobnie jak przy okazji premiery pierwszej serii, i tym razem (w dużo większym natężeniu) publikuje kolejne materiały promujące nową odsłonę i streszczające niektóre wątki czy elementy świata przedstawionego (w ostatnim czasie na swoich kanałach udostępnili np. materiały poświęcone elfom, magom czy wiedźminom). Niezależnie od tego, jak odbieramy efekt starań twórców, każdy z nowych klipów pełni niemałą rolę w skrupulatnym wzmacnianiu rosnącej w oczach franczyzy.

Tymczasem w serwisie pojawił się kolejny, tym razem wyjątkowo nietypowy materiał. Jest to tzw. "Wiedźmiński kominek", czyli nagranie, w które możecie - w celach czysto relaksacyjnych - przez godzinę się wpatrywać, słuchając uspokajającej, klimatycznej muzyki, lub po prostu puścić je w tle.

W sieci można znaleźć wiele podobnych, odprężających materiałów, w których kompozycja płomieni i przyjemnej ścieżki dźwiękowej robi całkiem niezłą robotę, umilając atmosferę czy też kojąc skołatane przedświątecznym okresem (lub czymkolwiek innym) nerwy. Absolutnie zbędne, za to bardzo urokliwe. Materiał znajdziecie tutaj.

A 2. sezon "Wiedźmina" obejrzycie w serwisie Netflix.

Wiedźmini - Kaer Morhen