1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Eurowizja Junior 2021 już dzisiaj! Gdzie oglądać finał konkursu?

Młodzi artyści z całej Europy staną ze sobą w szranki podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2021. W związku z tym postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim zainteresowanym, udzielając odpowiedzi na najważniejsze pytania: kiedy i gdzie oglądać transmisję z nadchodzącego wydarzenia? Jak głosować na Polskę?

eurowizja 2021 finał gdzie oglądać transmisja tv online

Nareszcie - doczekaliśmy się. Eurowizja Junior 2021 odbędzie się w niedzielę 19 grudnia, czyli już dziś wieczorem. W 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci wezmą udział reprezentanci z 19 państw. Impreza zorganizowana pod hasłem "Imagine" odbędzie się w centrum La Seine Musicale w Paryżu. Polska piosenka na konkurs to Somebody, którą zaśpiewa Sara James, a w choreografii do występu wystąpi Amelia Otremba (program "You Can Dance - Nowa Generacja"). Wydarzenie będziecie mogli obejrzeć m.in. na youtube'owym kanale imprezy - poniżej prezentujemy pełny harmonogram wraz z bezpośrednimi linkami!

Eurowizja Junior 2021: kiedy i gdzie oglądać?

  • 14:30 - konferencja prasowa z udziałem gości
  • 15:00 - przewidywania, kto wygra Eurowizję Junior - transmisja na kanale eurowizja.org na YouTubie
  • 15.59 - zakończenie pierwszej części głosowania online
  • 16.00 - Eurowizja Junior 2021 FINAŁ - do obejrzenia na: TVP, TVP Polonia, TVP ABC, junioreurovision.tv - po zakończeniu wszystkich występów - druga część głosowania online
  • 19.00 - konferencja prasowa zwycięzcy Eurowizji Junior 2021 - oglądaj tutaj

Eurowizja Junior 2021: jak głosować?

Głosowanie rozpoczęło się w piątek o godz. 20:00 i potrwa aż do rozpoczęcia Eurowizji Junior 2021. Przypominamy, że to głosowanie nie ma ostatecznego wpływu na końcowe rezultaty. Poza drugą turą głosowania swoich faworytów wybiorą jurorzy we wszystkich dziewiętnastu państwach. Liczba punktów przyznanych przez profesjonalne komisje jurorskie musi odpowiadać tej uzyskanej od widzów.

Głosowanie zarówno podczas pierwszego, jak i drugiego etapu jest darmowe i dopuszcza oddanie głosu na swój kraj.

By zagłosować, należy wejść na stronę vote.junioreurovision.tv lub jesc.tv - tam znajdziecie specjalną sekcję z głosowaniem. Poprowadzi was ona przez cały proces. Kiedy Eurowizja Junior 2021 już się rozpocznie, a widzowie zobaczą wszystkie występy, internauci raz jeszcze będą mogli wybrać swoje ulubione propozycje. Ten drugi etap potrwa tylko 15 minut, ale również ma wpływ na ostateczne rezultaty. Jeśli nie uda się wam zagłosować w pierwszym, drugi stoi przed wami otworem - głosowania nie są od siebie zależne.

Eurowizja Junior 2021: Sara James