1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

KSW 65: najważniejsza i najdroższa walka w historii organizacji. Gdzie i kiedy oglądać?

Już dziś odbędzie się Gala KSW 65, a na niej walka uznawana za najważniejszą i najdroższą w historii KSW. Mamed Chalidow w obronie pasa mistrzowskiego w wadze średniej stanie w szranki z mistrzem kategorii półśredniej - Chorwatem Roberto Soldiciem. Kiedy i gdzie oglądać galę?

ksw 65 kiedy gdzie oglądać viaplay sport

Dzisiaj, czyli w sobotę 18 grudnia, w Gliwicach odbędzie się Gala KSW 65. W jej ramach zobaczymy wyczekiwaną walkę, zapowiadaną jako najdroższe starcie w historii KSW. 41-letni Polak czeczeńskiego pochodzenia, Mamed Chalidow, broni mistrzostwa wagi średniej w pojedynku z 26-letnim

Chorwatem Roberto Soldiciem, mistrzem kategorii półśredniej. Z kolei w wadze piórkowej o pas mistrzowski powalczą obrońca tytułu Daniel Torres i poprzedni mistrz Salahdine Parnasse.

KSW 65: o której rozpocznie się gala? Gdzie oglądać?

Te i osiem innych walk w sobotę od 19.00 (studio od 18.00) będzie można oglądać wyłącznie w sieci - na platformie streamingowej Viaplay w ramach standardowej subskrypcji (34 zł/miesiąc), bez dodatkowych opłat. Po 17 latach federacja zakończyła współpracę z Polsatem porozumiała się ze wspomnianym serwisem; wszystkie kolejne gale będą dostępne wyłącznie w Internecie, a umowa między obiema stronami będzie obowiązywała przez najbliższe kilka lat.

Przypominamy, że 41-letni Mamed Chalidow wygrał w swej karierze 35 walk, 7 przegrał, a 2 starcia zakończyły się remisem. Z kolei 26-letni Roberto Soldić zwyciężał 19 razy, a przegrywał 3-krotnie. Chalidow może się pochwalić najdłuższą serią wygranych w historii, a Soldić najdłuższą aktualną serią zwycięstw. Dlatego sobotnia walka reklamowana jest jako najważniejsza i najdroższa spośród wszystkich dotychczasowych w KSW.

* Zdjęcie główne: KSW.

KSW 65