1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

"Spider-Man: Bez drogi do domu". Andrew Garfield i Tobey Maguire pojawią się w filmie? Są spoilery

Fani od miesięcy zastanawiali się, czy Andrew Garfield i Tobey Maguire zagrają w "Spider-Man: Bez drogi do domu". Jedni członkowie obsady milczeli na ten temat, inni zaprzeczali. Teraz znamy jednak właściwie pewną odpowiedź na to pytanie. Fakt potwierdzają różne źródła.

spider man bez drogi do domu andrew garfield tobey maguire spoilery

Uwaga! Tekst zawiera poważne spoilery na temat "Spider-Man: Bez drogi do domu".

Hollywood od lat zażarcie walczy ze spoilerami na temat swoich największych produkcji, ale do tej pory była to często walka z wiatrakami. Uniknąć wycieku nie udało się ani "Gwiezdnym wojnom", ani finałowemu sezonowi "Gry o tron". Nawet o "Avengers: Koniec gry" wiedzieliśmy przed seansem zdecydowanie więcej niż Marvel Studios pewnie by chciało. Wydaje się, że ostatecznie przed spoilerami nie uciekną też fani Spider-Mana.

Właściwie nikt nie stanął tutaj na wysokości zadania. Wycieki oficjalnych i nieoficjalnych materiałów nastąpiły bowiem za sprawą piszących recenzje dziennikarzy, gości oficjalnych pokazów, zatwardziałych użytkowników Reddita i pracowników samego Marvela. Wszyscy bez wahania dzielą się spoilerami i to pomimo prośby skierowanej do fanów przez Toma Hollanda, Zendayę oraz Jacoba Batalona. Dlatego ze swojej strony ostrzegam. Jeżeli nie chcecie poznać ważnych wątków fabularnych ze "Spider-Man: Bez drogi do domu", to nie czytajcie dalej.

Andrew Garfield i Tobey Maguire w "Spider-Man: Bez drogi do domu"? Mamy odpowiedź.

Bardzo możliwe, że w przyszłości będziemy o tym wątku mówić jak o najbardziej nieudolnie utrzymywanej tajemnicy w historii Hollywood. Jeszcze nie wszystkie wycieki zdołały pojawić się na Reddicie i Twitterze, jeszcze mnóstwo ludzi nie było narażonych na niechciane informacje, a fabułę "Spider-Mana 3" zaspoilowała jedna z najważniejszych osób w Marvel Studios. Prezydent ds. nośników fizycznych, postprodukcji, efektów specjalnych i animacji Victoria Alonso opublikowała na swoim Instagramie szereg plakatów ze "Spider-Man: Bez drogi do domu". Na jednym z nich wyraźnie widać dwie sylwetki.

Nie sposób nie zauważyć ich podobieństwa do aktorów Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a. Natomiast, jeśli nadal nie czujecie się przekonani, to nic straconego. Pomimo embarga na ujawnienie pewnych informacji część mniejszych amerykańskich portali potwierdziła w swoich recenzjach obecność obu gwiazdorów. Nie budzi to nawet jakiegoś szczególnego oburzenia w sieci, bo na Redditcie można z łatwością znaleźć pełen opis fabuły nowego filmu o Człowieku-Pająku. Według dostępnych na Twitterze informacji od osób, które już widziały produkcję nie wszystkie zawarte tam informacje są zgodne z treściową końcowego produktu, ale to akurat normalne. Wycieki często powstają na bazie wcześniejszych kopii scenariusza lub wersji przed ostatecznym montażem.

Po sieci krążą zresztą nie tylko informacje dotyczące Maguire'a i Garfielda. Na kilka dni przed oficjalną polską premierą dowiedzieliśmy się też wielu ciekawych rzeczy na temat roli Venoma w filmie, sceny po napisach i związkach "Spider-Man: Bez drogi do domu" z nadchodzącym filmem "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa". Na dokładkę do tych wszystich informacji na YouTubie przed godziną pojawił się zaś dłuższy fragment sceny między trzema aktorami wcielającymi się w Petera Parkera i ich późniejszej walki z dawnymi i nowymi wrogami. Nagranie najpewniej wkrótce zniknie z portalu, ale na pewno zastąpią je kolejne. Dla wszystkich zainteresowanych prezentujemy je poniżej.

Spider-Man: Bez drogi do domu