1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD

HBO wraca do Hogwartu. Nowa zapowiedź spotkania z gwiazdami Harry'ego Pottera

W "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" spotka się obsada filmów o młodym czarodzieju. Reunion pojawi się na HBO Max wraz z Nowym Rokiem. W sieci natomiast właśnie pojawił się pierwszy teaser nadchodzącego wydarzenia.

harry potter reunion hbo max teaser

Harry Potter powraca! Znaczy nigdy nie zniknął, bo Potterheadzi wciąż lubią wracać do książek, filmów czy nawet słuchać muzyki z tych ostatnich, aby poczuć magię świata J.K. Rowling. Teraz jednak mija 20 lat od premiery "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego". Z tej okazji HBO Max przygotowało kilka niespodzianek dla fanów młodego czarodzieja.

Dzięki HBO GO mogliśmy już w Polsce zobaczyć dwa pierwsze odcinki "Harry'ego Pottera: Turnieju domów Hogwartu". Przed nami jeszcze jeden, który pojawi się na platformie za tydzień. Potterheadzi walczą w programie o tytuł największego fana świata J.K. Rowling, a kiedy już skończą trochę czasu minie i gdy tylko 2021 rok dobiegnie końca HBO Max udostępni użytkownikom reunion obsady filmów o Harrym Potterze.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - pierwszy teaser reunionu obsady Harry'ego Pottera

Wszyscy wiemy już jak wyglądają reuniony HBO Max. Mogliśmy się o tym przekonać w "Przyjaciołach: Spotkaniu po latach". W "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" pojawi się więc oryginalna obsada, aktorzy i aktorki będą wspominać pracę na planie, a twórcy zadbają, aby nie było nudno i przygotują dla nich kilka niespodzianek.

W sieci właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź nadchodzącego speciala, w którym możemy zobaczyć jak zaproszenie na wydarzenie otrzymują Robbie Coltrane (Hagrid), Matthew Lewis (Neville Longbottom) i Mark Williams (Artur Weasley). Jak później informują nas napisy nie zabraknie też największych gwiazd produkcji, czyli Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta czy Emmy Watson.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - HBO Max - teaser

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts - kiedy premiera?

Żeby było magicznie "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" pojawi się na HBO Max dokładnie po północy 1 stycznia 2022 roku. Na ten moment nie mamy jednak informacji czy i kiedy pojawi się w Polsce. Liczymy jednak, że HBO GO stanie na wysokości zadania i nie każe nam zbyt długo czekać.