1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

AlkoMaster - gala już dziś. Gdzie obejrzeć? Patocelebryci będą pić na umór

Już dzisiaj patocelebryci i inne gwiazdy internetu wezmą udział w pierwszej w historii gali AlkoMaster. Staną więc naprzeciwko siebie i chwycą kieliszki w dłoń, aby sprawdzić, kto będzie w stanie wypić najwięcej i wykonać pod wpływem najdziwniejsze zadania.

alkomaster gala gdzie oglądać dostęp

Pierwsza w historii gala AlkoMaster już dzisiaj. Jest to wydarzenie z tej samej ligi co Fame MMA. Patocelebryci i inne sławy internetu, zamiast się naparzać, będą pić napoje wyskokowe i wykonywać kolejne zadania. Zobaczycie, jakim zawodnikiem jest Kruszwil, Ferrari czy Pasza. Odpadną po pierwszym szocie jak wasz kumpel podczas ostatniej imprezy? Czy jednak będą w stanie wlać w siebie hektolitry alkoholu niczym wy podczas każdego weekendu?

To wszystko okaże się już za kilka godzin. Naprzeciwko siebie z kieliszkami w rękach staną ludzie, których znacie z najmroczniejszych zakamarków polskiego internetu. Większość z nich podpisana jest jako zawodnicy Fame MMA, youtuberzy bądź osobowości. Nie brakuje też raperów czy aktorów.

AlkoMaster - allleootsochoci?

Evelona z "Warsaw Shore", Don Kasjo, zwyciężczyni "Projektu Lady" Maluba, Pasza, Kruszwil, TKM - to m.in. oni będą mieli za zadanie pić alkohol i wykonywać dziwne challenge'e. Przyjdzie im na przykład zagryźć szota dżdżownicą czy przejechać pod wpływem na rowerze.

Każdy z pojedynków składa się z pięciu rund. Z każdą z nich wzrasta poziom procentów w podawanych im napojach oraz trudność zadań. Wszystkich szczegółów co prawda nie ujawniono, ale możemy być pewni, że emocji nie zabraknie. Organizatorzy gwarantują, że podczas wieczornej, pierwszej gali AlkoMaster będzie się działo. Możemy też podejrzewać, że niejeden z zawodników rzuci w pewnym momencie "ja nie dam rady?".

AlkoMaster - konferencja - zawody

AlkoMaster - gdzie i kiedy oglądać?

Tak jak większość gal MMA, AlkoMaster będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp do zawodów w piciu trzeba więc zapłacić. Pakiet standard (wyłącznie gala na 72 godziny) kosztuje 19 zł. Za dychę więcej, czyli 29 zł otrzymacie nie tylko dożywotni dostęp do gali, ale również materiałów do pobrania, czatu, czy backstage'u.

Dostęp do pierwszej w historii gali AlkoMaster wykupicie na stronie wydarzenia. Zawody rozpoczną się już dzisiaj, 27 listopada, około godziny 19:00. To jest bardzo dobra godzina, bo bez wyrzutów sumienia będziecie mogli wyjść z założenia, że na trzeźwo tego oglądać nie warto i wziąć przykład z uczestników.