1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

Finał "Top Model" 2021: wiemy już, kto wygrał 10. sezon programu!

Finał "Top Model" 2021 za nami! Kto wygrał 10. sezon programu? Zwyciężczyni to Dominika Wysocka.

top model kto wygrał finał 2021

Zakończyła się 10. edycja programu "Top Model" - finał z 2021 roku już za nami, a my w końcu dowiedzieliśmy się, kto wygrał tę edycję show. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu w grze pozostały trzy finalistki: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Zwyciężyć mogła tylko jedna z nich - ostateczne rozstrzygnięcie odbyło się podczas wielkiego finału na żywo w TVN. Nowa "Top Model" otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour" i kontrakt z międzynarodową agencją.

Top Model 2021: finał. Kto wygrał?

Top Model 2021: kto wygrał? Finał 10. sezonu programu TVN za nami

Wiemy już, że finał Top Model 2021 wygrała Dominika Wysocka.

Uczestniczka 10. edycji "Top Model" zyskała największe uznanie telewidzów i jury. Fame is the name of the game!

Finalistki 10. sezonu Top Model zaprezentowały się w kreacjach zaprojektowanych przez śmietankę polskich projektantów. Występ i finałowa sesja zdjęciowa w scenerii plaż Malediwów złożyły się na końcową punktację. Ostatecznie zwyciężczynię wyłonili widzowie, oddając głosy za pośrednictwem SMS-ów wysyłanych w środowy wieczór, a także jury w składzie: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. Ostatniemu odcinkowi towarzyszyły też występy polskich gwiazd, m.in. Moniki Brodki i Smolastego.

Ulubienicą widzów okazała się Weronika Zoń, która w głosowaniu fanów "Top Model" wygrała miano najpopularniejszej uczestniczki programu.

Dominika Wysocka wygrała 10. sezon Top Model. Kim jest zwyciężczyni?

Dominika Wysocka to pochodząca z Koszalina, ale mieszkająca w Warszawie, studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku inżynieria środowiska. W 10. sezonie Top Model dała się poznać jako urocza dziewczyna, która zachwyciła świat mody i współuczestników programu. Pasją 21-latki jest moda, a do udziału w "Top Model" namówił ją chłopak. Sympatię widzów zyskała swoją bezpretensjonalnością. To właśnie ta swoboda, ale i szczerość, charyzma i wiara we własny sukces pozwoliły jej wygrać 10-edycję "Top Model". W ramach wygranej Dominika otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour", której efekty widzieliśmy w finałowym odcinku, i kontrakt z międzynarodową agencją.

* Zdjęcie główne: Instagram Top Model Polska