1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. YouTube

Youtuberzy i celebryci będą się bić. Kto wejdzie do klatki na Fame MMA 12?

Dla jednych patozawody, dla drugich ekscytujący odmóżdżacz, dla trzecich zwykłe WU TE EF. Fame MMA stało się najpopularniejszym eventem sportowo-rozrywkowym w Polsce. W czasie 12. edycji bić się będzie m.in. Don Kasjo, Polish Zombie, Blonsky czy połowa duetu Fit Lovers. Nie zabraknie też walk kobiet.

fame mma 12 karta walka stream online

Fame MMA od samego początku wywołuje kontrowersje. To na tych galach Daniel Magical złamał sobie sam nogę, Marta Linkiewicz biła się z siostrą Godlewską, a Marcin Najman dostał dożywotniego bana. Eventowi rykoszetem pomogła pandemia, ponieważ w czasie lockdownów brakowało nam jakichkolwiek innych wydarzeń, a te odbywały się regularnie.

Na Fame MMA zdarzają się też typowo sportowe walki. W czasie 12 gali będą oczywiście freak fighty, ale i pojedynki np. na zasadach boksu i walka o pas. Każdy jednak czeka na inby, a tych z pewnością będzie pod dostatkiem.

Fame MMA. Najciekawsze walki 12. gali.

Rękawice skrzyżuje w walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Ten pierwszy to uczestnik "Top Model" i "Warsaw Shore", ten drugi to były mistrz KSW. Don Kasjo ma zaraz później zmierzyć się z jednym z pomysłodawców i właścicieli gali – youtuberem Michałem "Boxdelem" Baronem.

Interesująco zapowiada się też walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą w tzw. klatce rzymskiej (3 na 3 metry). Murański zastąpił swojego syna Mateusza, który nabawił się kontuzji. Dla 52-letniego seniora będzie to debiut w MMA. Wcześniej mogliśmy go oglądać w epizodycznych rolach filmach i serialach (m.in. "Asymetria" i "Wojenne dziewczyny"), ponoć siedział też w więzieniu i brał udział w kibolskich ustawkach. W czasie ważenia pokazał, że umie przyjmować ciosy i jest meganakręcony na wieczór.

Oprócz tego przeciwko sobie stanie były strongman i gwiazda "Gogglebox" Krzysztof Radzikowski oraz Piotr "Bestia" Piechowiak - również strongman, zawodnik MMA. Widzowie będą mogli obejrzeć też dwie walki kobiet. W jednej z nich zaprezentuje się Kamila "Zusje" Smogulecka, która grała w teledysku "My, Słowianie", a w drugiej Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - narzeczona Artura Szpilki.

Fame MMA 12. Karta walk, czyli kto z kim walczy?

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek (walka wieczoru)
 • Kacper "Blonsky" Błoński - Mateusz "Fit Lovers" Janusz (co-main event)
 • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (walka o pas)
 • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Martirenti" Rentel
 • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula
 • Anna "Anna IFBB Pro" Andrzejewska vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
 • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel
 • Adrian Wieliczko - Jakub "Dragon" Kaczmarski (finał turnieju Road To Armia)

Transmisja z Fame MMA 12 zacznie się o 18:00, a sama gala w Ergo Arenie dwie godziny później. Oprócz samych walk przewidziany jest też występ Smolastego i Oliwki Brazil. Imprezę można obejrzeć w systemie pay-per-view na stronie organizatora (płatny dostęp kosztuje 25 zł).

Stream Fame MMA 12 zacznie się o 18:00. Galę można obejrzeć online na famemma.tv.

* zdjęcie główne: screen z Seb4 / YouTube