REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix

W "Sex Education" pojawią się nowe postacie transseksualne. Netflix ogłosił casting na Abbi i Kenta

Netflix poszukuje osób do ról nowych postaci transseksualnych do 4. sezonu "Sex Education". Zdjęcia do kolejnej odsłony serialu mają ruszyć w kwietniu przyszłego roku.

sex education 4 sezon netflix lgbt
REKLAMA

W 4. sezonie "Sex Education" pojawią się nowe transseksualne postacie. Netflix ogłosił casting do roli Abbi i Kenta. W nowej odsłonie serialu twórcy mają więc zamiar podążać już dawno wyznaczoną przez siebie ścieżką, czyli poszerzać katalog bohaterów LGBT.

W 3. sezonie "Sex Education" pojawiły się już transeksualne postacie. Twórcy przedstawili nam bowiem Cala - osobę niebinarną, niewpasowującą się w szufladki genderowe narzucone przez nową dyrektorkę. Tak jak wcześniej w przypadku bohaterów homoseksualnych, zrobili z odpowiednią empatią i poszanowaniem problemów ludzi nieheteronormatywnych.

REKLAMA

Sex Education - nowi bohaterowie w 4. sezonie serialu Netfliksa

W kolejnej odsłonie serialu mają pojawić się dwie nowe postacie transseksualne. Jeden ze scenarzystów Krishna Istha umieścił w swoich mediach społecznościowych informację o castingach do ról Abbi i Kenta. Opis bohaterów, rzuca nam nieco światła na to, kim oni będą.

Abbi to transkobieta, a Kent to transmężczyzna. Tworzą parę. I zgodnie z opisem nudno z nimi nie będzie:

Abbi to młoda transkobieta w stylu najntisowej Winony Ryder, która jest pewna swej płci. Abbi jest liderką swojej grupy i królową popularności w college'u - każda dziewczyna chce nią być, lub chociaż się z nią przyjaźnić. Jest wesoła, szczodra, lojalna i przyciąga do siebie ludzi. Kiedy się wyoutowała została wyrzucona z domu przez swoich konserwatywnych rodziców. Obecnie mieszka ze swoim chłopakiem Kentem, którego rodzina jest o wiele bardziej tolerancyjna. Abbi była wierząca, ale zmieniło się to, kiedy poczuła, że to wpływa na jej samoidentyfikację. Wciąż uważa się za osobę uduchowioną i uczęszcza na spotkania różnych grup, które celebrują poczucie wspólnoty.

Opis Kenta jest nieco krótszy, ale z pewnością niemniej interesujący. Chłopak Abbi jest bowiem transmężczyzną - nieco głupkowatym i zapominalskim, ale potrafi wysłuchać drugą osobę. Nie jest co prawda tak popularny jak jego partnerka, ale "zna siebie i pewnie zaczyna ostatni rok nauki w college'u".

Sex Education/casting do 4. sezonu serialu Netfliksa

Sex Education - kiedy premiera 4. sezonu?

REKLAMA

Netflix stosunkowo niedawno odnowił "Sex Education" na kolejny sezon. Stało się to we wrześniu, w okolicach 3. odsłony serialu. Z ogłoszenia castingu wiemy, że zdjęcia rozpoczną się w kwietniu i potrwają do listopada 2022 roku. Na dzień dzisiejszy nie wiemy, kiedy możemy spodziewać premiery.

Sex Education
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA