1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Adele powraca z nowym singlem. Mamy teledysk do "Easy on me"

Po sześciu latach przerwy w przyszłym miesiącu pojawi się nowy krążek Adele. Tymczasem w sieci zadebiutował teledysk do wyczekiwanego od jakiegoś czasu singla "Easy on me".

adele easy on me teledysk youtube

W ostatnich dniach Adele skutecznie podgrzewała atmosferę przed dzisiejszą premierą singla "Easy on me". W sieci właśnie pojawił się teledysk do nowego utworu, którym artystka udowadnia, że pomimo kilku lat przerwy w nagrywaniu nowych kawałków wcale nie wypadła z formy.

Minęło 6 lat od ostatniej płyty Adele. "25" zostało wydane w 2015 roku, a potem wokalistka wycofała się z życia publicznego. Po dłuższej chwili narobiła szumu nowym wyglądem i spotkaniem z Kingą Rusin. Dopiero chwilę temu pojawiły się zapowiedzi nowego singla promującego nadchodzącą płytę, czyli, znowu numeryczną, "30".

Adele wraca z Easy on me

W zeszłym tygodniu Adele opublikowała w mediach społecznościowych krótką zapowiedź wideo debiutującego dzisiaj singla. I tak jak tamten fragment teledysk jest w większości czarno-biały i trochę retro i trochę sentymentalny. Wszystko to przywodzi na myśl najpiękniejsze ballady artystki. Zresztą przekonajcie się sami:

Adele/nowa piosenka/Easy on me

W ramach promocji nowej, nadchodzącej płyty Adele pojawiła na okładkach brytyjskiego i amerykańskiego Vogue'a. W rozmowie z dziennikarką tego ostatniego zdradziła, że krążek będzie zupełnie inny niż dotychczasowe, bo zamierza skupić się na nim na innych tematach. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

Premiera nowej płyty Adele 19 listopada 2021 roku.