REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy "Pitbull" - zwiastun bez cenzury. Patryk Vega na pełnej

"Pitbull" 2021 trafi na ekrany kin już w przyszłym miesiącu. Tymczasem Patryk Vega podzielił się nowym zwiastunem swojego najnowszego filmu. Tym razem bez cenzury.

pitbull 2021 zwiastun premiera patryk vega
REKLAMA

Pojawił się zwiastun nowego "Pitbulla". Tak, trailery już przecież były, ale tym razem chodzi o zapowiedź bez cenzury. Znając Patryka Vegę mogło by się więc w nim roić od przekleństw, nagości i innych atrakcji. Tak jednak nie jest. Jak na lubiącego szokować reżysera, jest on całkiem stonowany, chociaż nie brakuje w nim charakterystycznych dla jego twórczości elementów.

Vega wraca bowiem do korzeni (znowu). Po tym jak seria na moment, na jeden film, na "Ostatniego psa" przeszła w ręce Władysława Pasikowskiego, reżyser ponownie sięga po swoją najpopularniejszą markę. Tym razem będzie skupiał się na losach znanego nam skądinąd Gebelsa, a akcja toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych. Twórca powrócił do formy sprzed lat?

REKLAMA

Pitbull 2021 - zwiastun bez cenzury

Szykujcie się na bezpardonowy męski pojedynek. Gebels w przeszłości trafił na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga, który odpowiada za mnóstwo zamachów bombowych i jeszcze więcej porwań na terenie całego kraju. Między policjantem, a zbrodniarzem rozpęta się prawdziwa wojna. Po latach syn głównego bohatera zacznie włamywać się do domów bogatych osób, aż w końcu trafi do niewłaściwej nieruchomości. Protagonista będzie musiał wsadzić go do więzienia. Albo znaleźć inne wyjście. Akcji na pewno więc nie zabraknie.

REKLAMA
Pitbull 2021 - zwiastun

W udostępnionym zwiastunie widać, że Vega buduje swoją opowieść z powidoków rzeczywistości. Co chwilę słychać tu echa prawdziwych wydarzeń i pojawiają się znane z mediów nazwiska. Zostały one oczywiście opatrzone przaśnym humorem. Pytanie więc czy tym razem uda się twórcy połączyć to w spójną opowieść, na którą krytycy nie będą kręcić nosem jak na poprzednie filmy reżysera? O tym przekonamy się za jakiś czas.

"Pitbull" trafi na ekrany kin już całkiem niedługo. Premiera filmu będzie miała miejsce już w przyszłym miesiącu. A dokładnie 11 listopada, czyli akurat w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA