1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Tool zagra koncert w Krakowie. Kupujcie bilety, zanim się rozejdą

Tool W Polsce bilety

Tool zagra koncert w Krakowie! Bilety będzie można kupić od 28 września. Rozgrzewajcie zapalniczki i ćwiczcie pogowanie, legendarna grupa metalowa potwierdziła, że w 2022 roku pojawi się w Polsce. Kiedy będziemy mogli posłuchać muzyków na żywo?

Kwietniowa trasa koncertowa Toola rozpocznie się w 2022 roku 23 kwietnia w Kopenhadze. Potem muzycy zawitają między innymi do Oslo, Sztokholmu i Dublina, by w końcu trafić na Polską ziemię. Tool da koncert 21 maja 2022 roku w Krakowie na Tauron Arenie.

Ostatnie 18 miesięcy były, delikatnie mówiąc, wyzwaniem, ale ze wspaniałych prób płyną wspaniałe lekcje i wspaniałe nagrody. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby się nimi z wami podzielić – wyznał Danny Carey, zapowiadając trasę.

Tool zagra koncert w Krakowie. Bilety będą do kupienia jeszcze we wrześniu.

Fani Toola latami musieli żywić się głównie starymi hitami, przesłuchanymi setki razy płytami i nadzieją podsycaną plotkami o wielkim powrocie. Gdy w końcu zespół założony w 1990 roku po kilkunastu latach, latem 2019 roku, wydał nową płytę, wybuchło Toolowe szaleństwo.

Jasne, nowy krążek bywał krytykowany za to, że brzmi podobnie do poprzednich płyt zespołu, ale wielu fanów dokładnie tego oczekiwało. Teraz, wymęczeni dodatkowo pandemicznym postem, mogą rzucić się na bilety, dlatego lepiej pospieszyć się z ich kupowaniem.

Koncert Toola w Polsce. Od kiedy można kupić bilety?

  • 28 września o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż biletów na koncert Toola w Krakowie na stronie zespołu.
  • 29 września bilety na koncert Toola w przedsprzedaży będą mogli kupić klienci CITI Handlowego.
  • 1 października o 10:00 rusza sprzedaż ogólna biletów.

Autor zdjęcia otwierającego: Christian Bertrand / Shutterstock.com