REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Canal+ wyprzedził Netfliksa. Polskie „The Office” obejrzycie tam dzień przed powrotem oryginału

Odpowiedź na pytanie – gdzie obejrzeć „The Office” już niedługo się mocno skomplikuje. Już za nieco ponad miesiąc w telewizji i na VOD zadebiutuje bowiem jeden z najbardziej niespodziewanych i ryzykownych serialowych projektów ostatnich lat. Polskie „The Office” trafi na Canal+ w sam raz przed premierą amerykańskiej wersji sitcomu na Netfliksie.

the office pl gdzie oglądać
REKLAMA

Wielu użytkowników Netfliksa do dzisiaj nie wybaczyło platformie, że dopuściła do wygaśnięcia licencji na serial „Przyjaciele”. Największy serwis VOD nie miał w tej sprawie wiele do powiedzenia, ale fanów to nieprzesadnie obchodzi. Firma postanowiła jednak, że na otarcie łez dostarczy w niedługim odstępie inne kultowe sitcomy: najpierw „Kroniki Seinfelda” a trzy tygodnie później „The Office”. Fani obu produkcji już mogą otwierać szampany, a przecież to nie koniec październikowych premier.

W lipcu stacja Canal+ ogłosiła, że rozpoczęła zdjęcia do polskiej wersji „Biura” w porozumieniu i współpracy z BBC. To była niespodziewana i wcale nie jednoznacznie przyjęta w internecie wiadomość. „The Office” doczekał się w ostatnich latach kilku nowych iteracji m.in. z Finlandii i Indii, ale dla wielu fanów to prawdziwa świętość. Niektórzy wyżej cenią sobie oryginalną serię z Wielkiej Brytanii, inni preferują popularniejszą wersją amerykańską, ale obie strony zgadzają się co do jednego – „Biura” lepiej nie ruszać.

REKLAMA

Polska ekipa porwała się z motyką na słońce. Już 22 października przekonamy się, czy dorównali poziomem „The Office”.

Główne role w serialu zagrali Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Mikołaj Matczak, a na ekranie towarzyszą im też Milena Lisiecka, Kornelia Strzelecka, Marcin Pempuś, Adam Bobik i Monika Obara. „The Office PL” wyreżyserował Maciej Bochniak, zaś za scenariusz odpowiada Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło. Akcja sitcomu toczy się w siedleckiej firmie zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. Zdjęcia do produkcji już zamknięto.

REKLAMA

„The Office PL” obejrzysz na Canal+ i Canal+ online od 22 października. Netflix dzień później wypuści amerykańską wersję „Biura”.

*Autorem zdjęcia głównego jest Łukasz Bąk/ Canal+.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA