REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Henry Cavill pokazuje, jak zostać wiedźminem. Dzięki nowej akcji będziecie umięśnieni jak Geralt

Premierowy sezon serialu „Wiedźmin” sprawił, że Henry Cavill stał się jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Wielu zaimponowało, że sam nagrywał swoje sceny walki, co nie byłoby możliwe bez rygorystycznego treningu. Teraz w końcu macie szansę dowiedzieć się jak Cavill to zrobił.

henry cavill geralt superman wiedźmin trening bodybuidling
REKLAMA

Mało kto wciąż to pamięta, ale wybór Henry'ego Cavilla do roli Geralta z Rivii wywołał mnóstwo kontrowersji i negatywnych reakcji. Brytyjski aktor zdobył jednak większość widzów, zanim jeszcze zobaczyli pierwszy odcinek. Udało mu się to dzięki wielkiej otwartości na fanów, niemal dziecięcym entuzjazmie do świata „Wiedźmina” i olbrzymim poświęceniu w przygotowaniu do roli. Trening do serialu był niezwykle rygorystyczny, a przy okazji 2. sezonu Henry Cavill harował ciężej niż kiedykolwiek wcześniej w swojej karierze.

W ostatnim czasie głównie na Zachodzie toczy się dosyć burzliwa dyskusja na temat promowania przez Hollywood niedoścignionych standardów męskiej urody. Nawet aktorzy, nieznani wcześniej z posiadania sześciopaka, rzucają się w wir treningu, gdy dostają rolę w jednym z filmów MCU czy DCEU. Ich rygor treningowy jest jednak czymś w dużej mierze niedostępnym dla przeciętnego człowieka, któremu wielkie hollywoodzkie studio nie zapewnia przecież trenera personalnego i nie daje czasu na całkowite poświęcenie się budowaniu tkanki mięśniowej. Właśnie dlatego akcja zorganizowana przez firmę MuscleTech we współpracy z Henrym Cavillem wydaje się czymś niezwykle przydatnym.

REKLAMA

Henry Cavill opowiada o swoich inspiracjach, metodach treningowych i używanych suplementach.

REKLAMA

Akcja, zatytułowana „Strength Redefined”, ma potrwać przez całą jesień. Do tej pory Henry Cavill wystąpił w specjalnym podcaście MuscleTech, gdzie opowiedział o swojej motywacji do ćwiczeń, codziennym reżimie treningowym, płynących z życia inspiracjach i prawdziwych superbohaterach z naszego rzeczywistego świata. Oprócz tego w dostępnym na YouTubie filmie i artykule na stronie MuscleTech zagłębił się szerzej w kwestię suplementów używanych przez niego do budowania masy mięśniowej. Kolejnych materiałów wideo, ciekawostek na temat metod treningowych serialowego Geralta z Rivii i pożytecznych podpowiedzi możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA