1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix

Jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa powraca. Zapowiedź 3. sezonu serialu „Ty” zdradza datę premiery

ty serial sezon 3 teaser data premiery netflix

„Ty” to serial Netfliksa adaptujący bestsellerową powieść Caroline Kepnes. Pierwsze wideo promujące 3. sezon produkcji zdradza datę premiery.

Ty”, a dokładniej druga seria produkcji, zaledwie kilka dni po premierze stała się piątym najchętniej oglądanym serialem serwisu w 2019 roku. Fani tego odcinkowego thrillera musieli czekać na kontynuację prawie dwa lata. Zamówienie 3. sezonu ogłoszono na początku 2020 roku, trzy tygodnie po premierze 2. serii; zapowiedziano wówczas, że trafi on do oferty serwisu w 2021, jednak dotychczas nie doprecyzowano daty. Dziś do sieci trafiła pierwsza oficjalna zapowiedź wideo, a miłośnicy serialu mogą odetchnąć z ulgą – dalsze losy Joego poznamy już niedługo. Rzućcie okiem na teaser.

„Ty”: teaser i data premiery 3. sezonu

Trzecia seria produkcji trafi na Netfliksa 15 października. Duet producencki w postaci Sery Gamble i Grega Beraltiego pozostał bez zmian. W nowej odsłonie powrócą wcielający się w Joego Penn Badgley i Victoria Pedretti, która portretuje dziewczynę imieniem Love. Akcja sezonu ma przenieść się poza granice Los Angeles, do Madre Linda, gdzie Joe zmierzy się z wyzwaniami diametralnie różniącymi się od tych znanych z wcześniejszych odcinków – między innymi z ojcostwem, oceniającymi mamusiami-blogerkami i uprzywilejowanymi przedsiębiorcami technologicznymi.

Przypomnijmy, że fabuła produkcji skupia się na stalkerze – niezrównoważonym, ale oczytanym i inteligentnym facecie, obsesyjnie zakochanym w aspirującej pisarce. Serial na Zachodzie został ciepło przyjęty przez widzów i krytyków (oceny polskich recenzentów były mniej jednogłośne i zdecydowanie mniej entuzjastyczne), co zachęciło streamingowego giganta do wykupienia praw od stacji Lifetime.