1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix

Szykujcie biurowe stroje. „The Office” pojawi się na Netfliksie

the office us netflix premiera

„Szykujcie się na coś wielkiego” - napisał Netflix w mediach społecznościowych. Platforma podała bowiem datę, kiedy do jej biblioteki zawita dziewięć sezonów kultowego sitcomu „The Office”.

Już za chwilę, już za momencik, na pewno tej jesieni na Canal+ zawita polska wersja kultowego „The Office”. Kultowy brytyjski sitcom z Rickym Gervaisem doczekał się już kilku lokalnych wersji z różnych zakątków świata. Najsłynniejsza jest oczywiście amerykańska ze Steve'em Carellem, który mając w głębokim poważaniu poprawność polityczną, lubi rzucić dobrym żartem.

Zdaniem wielu fanów serialu, amerykańska wersja „The Office” przewyższa oryginał. No ale nie przekonacie się co takiego jest w tym serialu, dopóki sami go nie obejrzycie. A niedługo będziecie mieli ku temu znakomitą okazję.

„The Office US” niedługo na Netfliksie

Na razie amerykańskie „The Office” dostępne jest na Amazon Prime Video. Zaraz jednak zawita również na popularniejszą w Polsce platformę. Netflix właśnie poinformował, że wszystkie dziewięć sezonów pojawi się w bibliotece serwisu już za niecałe dwa miesiące.

Nie znamy dokładnej daty premiery polskiego „The Office”, ale nie ma się co łudzić, że uda się obejrzeć amerykańską wersję w całości, zanim pojawi się rodzima odsłona sitcomu. Odcinki są co prawda krótkie, ale jest ich sporo. Każdy kto jednak widział już serial wie, że kiedy zacznie się oglądać, to nie sposób oderwać się do samego końca. Yup, piszę to tylko po to, aby zakończyć słowami: that's what she said.