1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

HIGH League Malika Montany już dzisiaj. Gdzie obejrzeć walkę Natsu z Lexy Chaplin?

natsu mma high league ppv
226 interakcji
dołącz do dyskusji

Malik Montana zaprasza na freak fights. Raper założył swoją organizację MMA, której pierwsza gala odbędzie się już dzisiaj. Gdzie oglądać walkę Natsu z Lexy Chaplin?

Lubimy jak celebryci okładają się po mordach. Freak fights cieszą się sporą popularnością w naszym kraju, a youtuberzy i inne gwiazdeczki internetu chętnie biorą w nich udział. Zaczęło się spokojnie od Fame MMA, a potem to już poszło. W Open Fights Night finalistka „Projektu Lady” stanęła do walki z dwa razy starszą Izabelą Kisio-Skorupą, a dzięki MMA-VIP Marcina Najmana, do naparzanki szykuje się... Jaś Kapela. Wow! Co tu się dzieje? A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

W końcu swoją organizację założył również Malik Montana. Raper, który w zeszłym roku naraził się na hejt internautów za swoje wypowiedzi o feminizmie, firmuje swoim pseudonimem HIGH League. Pierwsza walka odbędzie się już dzisiaj w trójmiejskiej Ergo Arenie. I będzie tam na co popatrzeć.

HIGH League - karta walk

Największą uwagę przykuje z pewnością walka wieczoru. Główną atrakcją ma być bowiem pojedynek debiutujących w MMA influencerek. Natalia „Natsu” Karczmarczyk, której filmiki z sex kamerek niedawno wyciekły do sieci, zmierzy się z Lexy Chaplin.

Prócz nich zobaczymy również m.in. starcie Anieli „Lil Masti” Bogusz z Ewą Brodnicką. W konfrontacjach udział wezmą tiktokerzy, influencerzy, youtuberzy i inne gwiazdy internetu, przez co emocji na pewno publiczności nie zabraknie. Pełna karta walk prezentuje się następująco:

  • Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka
  • Adrian „Medusa” Salamon vs Maciej Rataj
  • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Jakub „Japczan” Piotrowicz
  • Josef Bratan vs Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Sebastian „Bunio” Szabunio vs Łukasz „Yoczook” Walaszek
  • Jakub „Carlito” Olewiński vs Maciej „Big Jack” Jarema
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Przemysław „Kolar” Kolarczyk

Transmisja HIGH League - gdzie obejrzeć galę?

Galę HIGH League będzie można obejrzeć w internecie. Dostęp do transmisji w systemie PPV można wykupić za 24,99 zł za pośrednictwem strony organizacji. Start: dzisiaj o 20:00.