REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Pol'and'Rock Festival z lotu ptaka. Niemal 18 tys. osób słuchało muzyki na wielkim kole

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival został zorganizowany przy wsparciu firmy Allegro, która otworzyła na Lotnisku Makowieckie – Płoty swoją własną strefę rozrywkową. Jej największą atrakcją było wielkie koło. Na przejażdżkę tym wynalazkiem zdecydowało się niemal 18 tysięcy osób.

polandrock festival 2021 strefa allegro
REKLAMA
119 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznych powrócił po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w dniach 29-31 lipca. Wydarzenie okazało się niemałym sukcesem, co nietrudno zrozumieć. Fani muzyki od bardzo dawna spragnieni koncertów plenerowych w ostatnich tygodniach nareszcie znowu mają okazję zaspokoić głód wydarzeń. Granie w dobie pandemii nie jest oczywiście łatwe, a kwestia dodatkowych biletów dla osób zaszczepionych na COVID-19 budzi kontrowersje nawet wśród muzyków.

Na szczęście w tych trudnych chwilach artyści mogą liczyć na wsparcie takich firm jak Allegro, które w trakcie Pol'and'Rock Festival 2021 otworzyło specjalną strefę dla wszystkich chętnych. W przygotowanych na tę okazję atrakcjach mogły wziąć udział zarówno osoby znajdujący się na Lotnisku Makowice – Płoty, jak i melomani korzystający z formuły „granie na ekranie”. Do wygrania było mnóstwo nagród i voucherów na eBilet.pl, ale ważniejsze nawet od nich było udostępnienie Polakom przestrzeni do relaksu i dobrej zabawy.

REKLAMA

Najpopularniejszą atrakcją przygotowaną przez Allegro okazał się diabelski młyn.

polandrock festival 2021 class="wp-image-1772761"
REKLAMA

Z podświetlonego kolorami tęczy wielkiego koła zdecydowało się skorzystać blisko 18 tys. osób. Wszystko po to, by móc obejrzeć przestrzeń festiwalową z lotu ptaka. Oprócz tego na miejscu można było też skorzystać z zielonego automatu paczkowego Allegro, co uczyniło ponad 1000 uczestników Pol'and'Rock Festival. W ten sposób uzyskali 1800 rozmaitych nagród, w tym bilety na kolejne wydarzenia, kupony na zakupy w Allegro.pl oraz abonamenty Allegro SMART! Firma zorganizowała też tzw. bieg po Monety, dzięki któremu osoby bawiące się na dawnym Przystanku Woodstock mogły wywalczyć zniżki na kolejne zakupy w Allegro. Rozdano łącznie 11 tys. monet, a rekordzista uzbierał ich dokładnie 217.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA