1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD

Chciałam obejrzeć serial „Biały Lotos”, ale nie obejrzę. HBO GO ma awarię [Aktualizacja]

hbo go nie działa

HBO GO nie działa. Popsuli mi wieczór. Chciałam obejrzeć ich nowy serial „Biały Lotos”, ale nie dla mnie takie przysmaki. I nie dla was. Bo awaria HBO GO jest dosłownie wszędzie.

Awaria w HBO GO trwa już od dobrych kilku godzin w wielu miejscach Polski. Problemy możecie śledzić w serwisie Downdetector, gdzie użytkownicy serwisu HBO żalą się, że ten nie działa. Wpisujcie miasta, chciałoby się powiedzieć, bo problem jest poważny. HBO GO nie działa w wersji na desktop, w aplikacji mobilnej (smartfon, tablet) i w smart TV. W moim przypadku poległy wszystkie urządzenia – korzystam z systemów MacOS, iOS i Apple TV.

HBO GO nie działa w Polsce. Awaria serwisu

HBO GO nie działa / screen Downdetector

Za każdym razem, kiedy próbuję włączyć odcinek serialu „Biały Lotos” (i cokolwiek innego), na oknie telewizora, tabletu, telefonu i komputera pojawia się komunikat „Wystąpił błąd”. Do serwisu można się zalogować, przeglądać bibliotekę produkcji, niestety żadnej z nich nie można obejrzeć. Frustrujące? Nawet bardzo. Wygląda na to, że niedziałające HBO GO zepsuło nie tylko mój wieczór, bo pod mapą awarii serwisu widać wściekłe komentarze klientów, w których można przeczytać coś o „trafianiu”. I zdecydowanie nie chodzi o strzał w dziesiątkę.

HBO GO awaria serwisu / screen z Downdetector

Skontaktowałam się w tej sprawie z Biurem Prasowym HBO Polska. Jeśli tylko dostanę odpowiedź, umieszczę ją w tym tekście.

Aktualizacja [01.08.2021, 9:35]

Problem, jak poinformowano w mediach społecznościowych HBO Polska, został naprawiony. Serwis rzeczywiście działa już na wszystkich urządzeniach.

HBO GO awaria