REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

To może być najlepszy horror tego roku. Mamy zwiastun „Wcielenia” od reżysera „Piły” i „Obecności”

„Piła”, „Naznaczony”, „Obecność” – James Wan bez wątpienia jest jednym z najciekawszych (o ile nie najciekawszym) współczesnych twórców horrorów. Po „Aquamanie” wraca do korzeni i już niedługo zobaczymy jego „Wcielenie”. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun nadchodzącej produkcji. Uwaga! Będzie strasznie.

wcielenie zwiastun premiera horror
REKLAMA
525 interakcji
dołącz do dyskusji

Fani Jamesa Wana nie mogą narzekać na nudę. Reżyser sprawdza się bowiem za sterami przegiętych akcyjniaków („Szybkich i wściekłych 7”) i umiejętnie filtruje z kinem superbohaterskim („Aquaman”). To nie są jednak gatunki, w których czuje się najlepiej. Wywodzi się przecież z horroru. To on jest twórcą „Piły”, „Naznaczonego” i „Obecności” (jego brak dotkliwie odczuliśmy w przypadku najnowszej, trzeciej części).

Wiemy, że w najbliższym czasie zobaczymy dwa kolejne filmy sygnowane nazwiskiem Wana. W 2022 roku ma się bowiem pojawić „Aquaman 2”, a już dosłownie za chwilę swoją premierę ma mieć jego najnowszy horror - „Wcielenie”. I wygląda na to, że w tym ostatnim wypadku pokaże się w spodziewanej, najwyższej formie.

REKLAMA

Zwiastun nowego horroru twórcy „Piły” i „Obcecności

Tak przynajmniej można przypuszczać po trailerze filmu, który właśnie pojawił się w sieci:

REKLAMA

I co tu się dzieje. To tylko trailer, a znajdziemy w nim więcej klimatu i dostarczy nam więcej dreszczy niż w wiele horrorów, które w ostatnich latach wypełniały repertuary multipleksów razem wziętych. Znając Wana będzie widowiskowo, strasznie i trupów nie zabraknie. Słowem: dla każdego coś miłego.

W końcu już sama fabuła brzmi, jak coś, z czego tylko Wan może wycisnąć cały możliwy ładunek emocjonalny. Historia skupia się na losach Madison, którą męczą wizje brutalnych morderstw. W miarę rozwoju akcji okazuje się, że te sny na jawie wcale nie są snami. Za każdym razem staje się ona świadkiem zabójstw mających miejsce w rzeczywistości.

W Stanach Zjednoczonych „Wcielenie” pojawi się zarówno w kinach jak i na HBO Max. U nas w tym samym czasie zadebiutuje tylko na wielkim ekranie.

„Wcielenie” nawiedzi kina 10 września.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA