REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube

24 godziny rozmów z gośćmi i widzami. Krzysztof Stanowski gotowy na specjalny odcinek Hejt Parku

Już dziś o 12:00 w południe startuje specjalny odcinek Hejt Parku, który zakończy się dopiero... 24 godziny później. Oznacza to, że Krzysztof Stanowski będzie rozmawiał z gośćmi i odbierał telefony przez całą dobę. Czego jeszcze możemy spodziewać się po tym nieprawdopodobnie długim materiale?

krzysztof stanowski hejt park 24 godziny
REKLAMA

Odcinek Hejt Partu, który ma trwać przez 24 godziny bez przerwy, zapowiedziano już jakiś czas temu. Przed tygodniem Krzysztof Stanowski (którego sylwetkę przybliżamy w tym świeżutkim, obszernym materiale) przypomniał w swoich mediach, że już 14 lipca w samo południe wystartuje live, który potrwa całą dobę. Rosnąca popularność Kanału Sportowego (w czerwcu 2021 roku posiadał 500 tys. subskrybentów i ponad 150 mln wyświetleń materiałów na YouTube) nie pozostawia wątpliwości, że prowadzący może spodziewać się telefonów o każdej godzinie.

Choć od czasu pamiętnego i długo dyskutowanego odcinka, w którym Stanowski gościł Jasia Kapelę, żadnemu epizodowi Hejt Parku nie udało się wykręcić wyniku na poziomie prawie 3 mln (w ostatnim czasie wyświetlenia HP to stabilne – i imponujące – kilkaset tys. do miliona), zdecydowana większość materiałów osiąga sukces, a stabilny i wierny fanbase rośnie w siłę. Od premiery pierwszego epizodu programu minęło już blisko 500 dni, o czym w ostatnim czasie wspomniał admin facebookowego fanpage'a. Wkrótce, co oficjalnie potwierdzono, gościem HP będzie Kuba Wojewódzki.

REKLAMA

Hejt Park 24h, czyli doba z Krzysztofem Stanowskim

Krzysztof Stanowski i Kanał Sportowy zapowiadają, że w specjalnym odcinku pojawi się przynajmniej 10. gości. Ponadto fani mogą liczyć na challenge, donate'y, zbiórkę pieniędzy na chore dzieci i liczne niespodzianki. Szczegóły pozostają tajemnicą; nie ulega wątpliwości, że rzesza zaintrygowanych i gorliwych fanów podejmie próbę śledzenia specjalnego odcinka – jeśli nie w całości, to na maksimum swoich możliwości (czasowych i wytrzymałościowych).

Premiera na Kanale Sportowym Extra.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA