REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Adamczyk z gnatem gotów do ratowania dzieci. Plakat ujawnia, kiedy „Small World” Patryka Vegi ma premierę

Piotr Adamczyk gotowy do walki i pytanie „co zrobisz, gdy porwą ci dziecko?” – tak prezentuje się plakat „Small World”. Nowy film Patryka Vegi we wrześniu trafi na ekrany kin.

small world plakat premiera
REKLAMA

Patryk Vega wie, jak napędzać popularność swoich film. Tu obiecuje obnażyć patologie w służbach mundurowych, tam obnażyć patologie w służbie zdrowia, a jeszcze gdzie indziej obnażyć patologie w polityce. To prawdziwy reżyser z misją, który nie ma też problemu z mnożeniem odniesień do Biblii i opowiada o aferze podkarpackiej parafrazując przypowieści o synu marnotrawnym.

REKLAMA

Vega od dawna ma oku środowisko handlarzy dziećmi. W czasie pandemii umieścił na YouTubie dokument „Oczy diabła”, w którym pokazuje, jak to uratował niemowlę przed trafieniem w ręce pedofili. to przecież nie był jednak pierwszy raz, kiedy zajął się tym tematem. Już wcześniej ukończył bowiem „Small World”, w którym zobaczymy Piotra Adamczyka wcielającego się w gliniarza, jadącego do Tajlandii, aby walczyć z satanistami handlującymi dziećmi. Tak, zwiastun zapowiada krwawą rozrywkę, ale niekoniecznie poważne potraktowanie podejmowanych kwestii.

Kiedy „Small World” Patryka Vegi?

Gdyby nie koronawirus, zobaczylibyśmy już ten film i zapomnielibyśmy o nim. Jego premiera została jednak przesunięta i do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy będziemy mogli go zobaczyć. Teraz enfant terrible polskiego kina ujawnił datę i okazuje się, że produkcja trafi do kin już całkiem niedługo, bo 10 września. A zapowiada ją plakat nadchodzącej produkcji:

Warto zauważyć, że po plakacie widać zmiany w opus moderandi Vegi. Tak jak w przypadku „Pętli” to nie są już ułożone w poziomych rzędach podpisane portrety gwiazd danej produkcji, tylko cechuje go wymowny, chciałoby się rzec, minimalizm. Nie dajcie się jednak zwieść. Sądząc po innych, wcześniejszych zapowiedziach, atrakcji znanych z innych filmów reżysera nie zabraknie.

REKLAMA

Co więcej „Small World” nie będzie jedyną produkcją sygnowaną nazwiskiem Vegi, jaką przyjdzie nam zobaczyć w najbliższym czasie. Krytycy mogą narzekać na jego filmy, ale jest twórcą bardzo płodnym. W drodze na ekran są więc jeszcze „Miłość, seks i pandemia” oraz „Znajdę cię”, które otrzymały dotację od PISF-u na dystrybucję w wysokości 6 mln zł.

Premiera „Small World” 10 września 2021 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA