1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

„Wiedźmin” w końcu dostał datę premiery 2. sezonu. Geralt z Rivii powróci w tym roku

wiedźmin netflix data premiery sezon 2
238 interakcji
dołącz do dyskusji

Użytkownicy portalu Netflix już od ponad roku czekają na powrót serialu „Wiedźmin”, pytając kiedy 2 sezon? W trakcie trwającego właśnie konwentu WitcherCon poznali jednak wiele ciekawych informacji na temat 2. sezonu. W tym oficjalną datę premiery.

Piątek 9 lipca to niezwykle ważna data dla wszystkich fanów „Wiedźmina”. To właśnie na ten dzień Netflix i CD Projekt RED przygotowały pierwszy w historii wspólny konwent poświęcony Białemu Wilkowi. WitcherCon otworzył panel poświęcony 2. sezonowi serialu z udziałem czwórki aktorów i showrunnerki Lauren S. Hissrich. W jego trakcie rozmawiano o ulubionych scenach, najzabawniejszych historiach i kontakcie z fanami.

Dowiedzieliśmy się więcej na temat relacji Geralta z Ciri, a także jej związkach z resztą mieszkańców Kaer Morhen. Chodzi m.in. o szczegóły wiedźmińskiego treningu, który księżniczka Cintry będzie starała się ukończyć. A nie będzie to wcale łatwe. Najważniejszym tematem 2. sezonu będzie natomiast rodzina. Bo Ciri i Geralt w nowych odcinkach tak naprawdę dopiero będą się zapoznawać.

Wiedźmin Netflix – kiedy 2 sezon?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami „Wiedźmin” powróci do streamingu w ostatnim kwartale roku. Mówiąc wprost, Netflix przygotował najlepszy możliwy przedgwiazdkowy prezent dla swoich użytkowników. Nowy sezon (zwyczajem serwisu) w całości wpadnie tam już 17 grudnia. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów, którzy już nie mogą się doczekać kolejnego spotkaniu z Geraltem, Ciri, Yennefer, Jaskrem i innymi mieszkańcami kontynentu.

A to dopiero początek konwentu WitcherCon. W następnych godzinach możecie się spodziewać kolejnych informacji na temat serialu Netfliksa i gier CD Projekt RED. Wszystkie wieści na ten temat znajdziecie na portalu Rozrywka.Blog. Zabawa w wiedźmińskim towarzystwie dopiero się zaczęła.

Wiedźmin” już od 17 grudnia z nowym sezonem tylko na platformie Netflix.