REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Dzieje się

Polska – Hiszpania. O której mecz Polaków i gdzie go oglądać?

Już dziś, 19 czerwca, zobaczymy drugi mecz Polaków w Mistrzostwach Europy 2020. Po ostatniej przegranej ze Słowacją 1:2, Polaków czeka trudna rozgrywka z reprezentacją Hiszpanii na Euro 2020. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sewilli na stadionie Estadio La Cartuja.

polska Hiszpania mecz euro 2020
REKLAMA

Polska w Euro 2020 znalazła się w grupie E wraz z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. Nasza drużyna będzie prawdopodobnie walczyła ze Słowacją i Szwecją o drugie miejsce. Po przegranym meczu z sąsiadami trzeba mieć nadzieję, że w następnych dwóch rozgrywkach los może się odwrócić. Pamiętajmy też, że przy odpowiednich wynikach awans do fazy pucharowej może dać nawet zajęcie trzeciego miejsca. Dlatego też Polska ma jeszcze na to szansę. 

REKLAMA

Transmisje z Euro 2020 (2021) są ogólnodostępne dla wszystkich. Prawa do turnieju wykupiła bowiem Telewizja Polska. 

Mecze są nadawane z telewizji naziemnej Znajdziemy je na kanałach: TVP1, TVP4K oraz TVP Sport. TVPSPORT.PL zaś będzie nadawać mecze online oraz w aplikacji mobilnej.

Nadawanie rozpocznie się o 20:35 na TVP1 oraz TVP4K, natomiast w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej studio rozpocznie się już o 18:00.

REKLAMA

Mecz Polska – Hiszpania rozpocznie się o godzinie 21:00.

* Zdjęcie główne: MaciejGillert / Shutterstock.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA