REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Dzieje się

Euro 2020. Kiedy grają Polacy? Gdzie oglądać mecze Polski? Podpowiadamy

Euro 2020 miało się wydarzyć rok temu, ale z wiadomych powodów zeszły rok można wykreślić z historii. Teraz czas nadrobić zaległości. Rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a wśród 24 grających w nich drużyn jest i Polska. Gdzie oglądać jej mecze?

Kiedy grają Polacy? Gdzie oglądać mecze Polski?
REKLAMA

Tym razem transmisje z mistrzostw Europy będą ogólnodostępne dla wszystkich. Prawa do turnieju wykupiła bowiem Telewizja Polska. W fazie grupowej nasza reprezentacja zmierzy się z trzema przeciwnikami.

Euro 2020: kiedy gra Polska?

Polska w tegorocznym Euro znalazła się w grupie E wraz z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. Szykuje się wyrównana rywalizacja, choć oczywiście faworytem grupy są Hiszpanie. Polska będzie prawdopodobnie walczyła ze Słowacją i Szwecją o drugie miejsce. Pamiętajmy też, że przy odpowiednich wynikach awans do fazy pucharowej może dać nawet zajęcie trzeciego miejsca.

  • Mecz Polska – Słowacja odbędzie 14 czerwca o godzinie 18:00;
  • Mecz Polska – Hiszpania zostanie rozegrany 19 czerwca 2021 o godzinie 21:00;
  • Mecz Polska – Szwecja rozpocznie się 23 czerwca 2021 o godzinie 18:00.
REKLAMA

Mecze będą nadawane z telewizji naziemnej, tak że każdy będzie mógł zobaczyć mecz. Mecze znajdziemy na kanałach: TVP 1, TVP 4K oraz TVP Sport. TVPSPORT.PL zaś będzie nadawać mecze online oraz w aplikacji mobilnej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA