1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Amy Adams spogląda przez okno, a na roboty czeka i miłość, i śmierć. Oto nowości Netfliksa na piątek

kobieta w oknie premiery netflix piątek

Oto on! Piątek, piąteczek, piątunio. Wszyscy już myślą o weekendowym szaleństwie... oglądania filmów i seriali oczywiście. Netflix przygotował na dzisiaj nowości, które pozwolą wam się zrelaksować po ciężkim tygodniu pracy czy szkoły.

Wśród dzisiejszych premier serwisu znalazł się długo wyczekiwany thriller na podstawie bestsellerowej książki oraz film akcji prosto z RPA. Już teraz możecie też wejść w świat surrealizmu za sprawą 2. sezonu animowanej antologii „Miłość, śmierć i roboty”.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Kobieta w oknie

Adaptacja bestsellerowego thrillera autorstwa A.J. Finn miała trafić do kin. Wiemy dlaczego tak się nie stało. Pandemia pokrzyżowała plany dotyczące premiery i prawa do dystrybucji wykupił Netflix. W zaciszu własnego domu możemy więc zobaczyć, jak Amy Adams w roli cierpiącej agorafobię kobiety staje się świadkiem brutalnego morderstwa i odkrywa kolejne sekrety.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Jestem wszystkimi dziewczynami

Kino akcji z RPA? Czemu nie. „Jestem wszystkimi dziewczynami” to opowieść o pewnej pani detektyw, która niespodziewanie łączy siły z pewną zabójczynią. Obie bohaterki znajdują wspólny język polując na handlarzy dziećmi.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Miłość, śmierć i roboty: Sezon 2

Reżyser „Deadpoola” powraca z 2. sezonem animowanej antologii. Za każdą z opowiedzianych tu historii odpowiada inny twórca. Tak jak poprzednio znajdziemy tu różne tonacje i style. I jak można się spodziewać, będzie tak samo refleksyjnie, mrocznie i surrealistycznie.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 14 maja 2021:

  • Jungle Beat: The Movie
  • Kobieta w oknie
  • Jestem wszystkimi dziewczynami
  • Ferry
  • The Strange House
  • Move to Heaven: Sezon 1
  • Miłość, śmierć i roboty: Sezon 2
  • Paranormalne doświadczenia: Sezon 3

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź