1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

„Przyjaciele” powracają. Mamy zapowiedź i datę premiery odcinka specjalnego

przyjaciele odcinek specjalny zwiastun hbo max premiera
251 interakcji
dołącz do dyskusji

Po zdecydowanie zbyt długim okresie oczekiwania otrzymaliśmy w końcu pierwszą zapowiedź odcinka specjalnego „Przyjaciół”. Mało tego. Wiemy również kiedy pojawi się on HBO Max.

W końcu - chciałoby się krzyknąć. Stało się coś, na co fani „Przyjaciół” czekali od emisji ostatniego odcinka kultowego sitcomu. Tym razem już nie zlepka montażowa z innych produkcji ze znanymi z serialu postaciami, mająca być fake'owym zwiastunem sequelu, spin-offu, czy prequelu produkcji. Takich rzeczy jest w sieci całkiem sporo, a oglądając je chęć ponownego zobaczenia ukochanych bohaterów może nam zasłonić zdrowy rozsądek. Teraz mamy pewność, że nikt nie próbuje nas oszukać.

Zapowiedź odcinka specjalnego „Przyjaciół

Na oficjalnym kanale HBO Max pojawił się teaser nadchodzącego odcinka specjalnego przyjaciół:

Nie mówi on nam wiele. Widzimy na nim jedynie odwrócone tyłem sylwetki szóstki tytułowych „Przyjaciół”, a całą resztę trzeba sobie dopowiedzieć. Na szczęście wiemy już mniej więcej jak to będzie wyglądało. Nie ma co spodziewać się dalszych losów bohaterów. Ten reunion to nic innego niż spotkanie obsady po latach. Nie zabraknie w nim jednak zabawnych skeczy z udziałem największych światowych gwiazd. Aby wystąpić w odcinku Justin Bieber przebrał się za... ziemniaka (strój będzie znany fanom produkcji, gdyż w jednym z epizodów nosił go Ross).

Kiedy premiera odcinka specjalnego „Przyjaciół”?

Co w powyższym teaserze jest najważniejsze to fakt, że w końcu ujawniono datę premiery. Jak wiemy, była ona już przesuwana przez pandemię i pierwotnie odcinek specjalny „Przyjaciół” miał trafić na HBO Max w okolicach startu platformy. Koronawirus pokrzyżował jednak plany Warner Bros. i właściwie do dzisiaj nie wiedzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się epizodu. Udostępnione wideo zdradza, że już niedługo trafi on do serwisu.

Zgodnie z podaną w klipie informacją na ponowne spotkanie „Przyjaciół” musimy poczekać jeszcze tygodnie. Dokładnie 27 maja 2021 roku odcinek specjalny sitcomu ma trafić na HBO Max. A więc wtedy to Amerykanie będą mogli go obejrzeć. Na tę chwilę nie wiemy jednak, kiedy pojawi się on w Polsce.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź