Filmy  /  Trailer

Nadchodzi finał „Opowieści z Arkadii”. Mamy zapowiedź premiery „Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” od Guillermo Del Toro

Picture of the author

Guillermo Del Toro kończy swoją animowaną sagę „Opowieści z Arkadii” pełnometrażowym filmem. „Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” trafi na Netfliksa w lipcu tego roku, a tymczasem w sieci zadebiutował teaser nadchodzącej produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix lubi mieć w swojej bibliotece produkcje sygnowane nazwiskami uznanych twórców. W końcu nie bez powodu platforma wydała grube miliony na „Irlandczyka” Martina Scorsesego i chwali się swoją współpracą z Davidem Fincherem. Tworzył dla niej również dwukrotny laureat Oscara za „Kształt wody”.

Guillermo Del Toro odpowiadał za seriale animowane „Łowcy trolli”, „3 nie z tej ziemi” i „Czarodzieje”. Teraz stawia kropkę nad „i” sagi „Opowieści z Arkadii” pod postacią pełnometrażowego filmu „Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Po wydarzeniach zaprezentowanych w trylogii „Opowieści z Arkadii” bohaterowie Arkadii muszą połączyć siły, aby ocalić ludzkość przed niegodziwym Mrocznym Zakonem, którego członkowie za pomocą czarnej i nieokiełznanej magii przywołują starożytnych tytanów grożących zniszczeniem świata.

„Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” - teaser animacji od Guillermo Del Toro

W sieci właśnie pojawił się teaser nadchodzącej produkcji:

Guillermo Del Toro sprawuje artystyczną pieczę nad projektem. Na stołku reżysera zasiadają Johane Matte, Francisco Ruiz Velasco i Andrew Schmidt. Głosu postaciom w oryginalnej wersji językowej głosu natomiast użyczają m.in.: Emile Hirsch, Lexi Medrano, Charlie Saxton, Kelsey Grammer, Alfred Molina, Steven Yeun, Nick Frost, Colin O'Donoghue, Diego Luna, Tatiana Maslany, Cole Sand i Nick Offerman.

Finał animowanej sagi zobaczymy już całkiem niedługo. „Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” zadebiutuje na platformie Netflix za kilka miesięcy, a dokładnie 21 lipca.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst