REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Nowe tajemnice i intrygi w zwiastunie 2. sezonu „Kto zabił Sarę?”. Premiera już w maju na Netfliksie

Premiera 2. sezonu „Kto zabił Sarę?” zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w sieci pojawił się jego zwiastun, który zapowiada kolejne tajemnice i intrygi.

kto zabił sarę 2 sezon trailer netflix zwiastun
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA

„Kto zabił Sarę?” szturmem zdobyło serca polskich użytkowników Netfliksa. Na przełomie marca i sierpnia meksykańska produkcja nie schodziła z listy najpopularniejszych w naszym kraju tytułów dostępnych na platformie. Na łamach naszego portalu Bartosz Godziński próbował nawet doszukać się powodów fenomenu serialu i znalazł je w namnożeniu fabularnych nonsensów, które pozwalają na typowy hate-watching.

Niezależnie od motywacji jakie kierowały użytkownikami Netfliksa przy wyborze tego serialu, „Kto zabił Sarę?” okazało się hitem i już niedługo, bo w maju, zobaczymy jego 2. sezon. Możemy mieć nadzieję, że dzięki niemu w końcu poznamy odpowiedź na tytułowe pytanie, ale znając twórców może być ona płonna.

Kto zabił Sarę?” – zwiastun 2. sezonu popularnego serialu

Na przestrzeni 10 odcinków 1. sezonu twórcy zagęszczają akcję, prowadząc widzów w wiele ślepych uliczek. Z tego względu liczba podejrzanych o popełnienie tytułowej zbrodni jest całkiem pokaźna. Na dobrą sprawę nie dowiedzieliśmy się do tej zbyt wiele, a lista wątpliwości i pytań jedynie się powiększała. Jest więc mnóstwo ścieżek, którymi może podążyć fabuła. A że będzie równie tajemniczo co dotychczas świadczy zwiastun 2. odsłony „Kto zabił Sarę?”, który właśnie pojawił się w sieci:

Zgodnie z opisem umieszczonym pod wideo, w 2. sezonie „Kto zabił Sarę?” po znalezieniu ciała w ogródku Alexa, bohater może wrócić do więzienia. Jednocześnie zdobywa informacje, które sugerują, że jego siostra nie była osobą za jaką ją miał. Narodzi się więc pytanie, czy będzie w stanie dokonać swojej zemsty.

REKLAMA

Premiera 2. sezonu „Kto zabił Sarę?” już 19 maja 2021 roku na platformie Netflix.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA