REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

„Opowieść podręcznej” powróci już za kilka dni. Nowa zapowiedź podkręca atmosferę oczekiwania

Miłośnicy serialu „Opowieść podręcznej” lada dzień poznają kolejny rozdział historii walki z opresyjnym systemem. W nocy w sieci pojawił się nowy teaser 4. sezonu produkcji.

opowieść podręcznej 4 sezon teaser hbo go
REKLAMA

Podczas 93. ceremonii rozdania Oscarów nieoczekiwanie wyemitowano nowy teaser zapowiadający 4. sezon serialu „Opowieść podręcznej”. Akcja produkcji rozgrywa się w alternatywnej, dystopijnej rzeczywistości: to niedaleka przyszłość, w której rządzą mężczyźni i religijni fundamentaliści. Zadaniem tytułowych podręcznych jest przedłużenie gatunku, czyli urodzenie jak największej liczby dzieci.

REKLAMA

Początkowo serial był adaptacją powieści Margaret Atwood, jednak później scenarzyści podążyli swoją drogą, rozwijając historię. W długo wyczekiwanym 4. sezonie June (Elisabeth Moss), główna bohaterka, znajduje się w samym środku wojny i obejmuje przywództwo nad buntowniczkami z Gileadu. Państwo terroru zacznie chylić się ku upadkowi: ta seria ma być pierwszą, w której „wolność zapuści korzenie” (dokładnie tak brzmi hasło przewodnie nadchodzących epizodów).

Świeżutki teaser 4. sezonu „Opowieści podręcznej” zapowiada walkę o sprawiedliwość:

Do swoich ról powrócili m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel czy Ann Dowd; wszyscy nominowani do nagród i nagradzani za swoje kreacje w serialu.

REKLAMA

Premiera czwartego sezonu „Opowieści podręcznej” w Polsce będzie miała miejsce 29 kwietnia w HBO GO. 30 kwietnia pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie HBO.

Premiera w USA odbędzie się 28 kwietnia na platformie Hulu.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA