1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. Filmy

Na tegorocznych Oscarach najlepiej bawiła się Glenn Close. Gwiazda zatańczyła

glenn close taniec oscary 2021

Trwa gala rozdania najpopularniejszych nagród filmowych. Poznajemy coraz więcej laureatów tegorocznych oscarów i podczas ceremonii nie brakuje zaskoczeń.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie chodzi jednak o wybór samych laureatów. Można było przewidzieć, że właśnie ci zostaną nagrodzeni. Ale największą atrakcją tej nocy okazały się przemowy. Thomas Vinterberg wzruszył wszystkich wspominając zmarłą córkę, a sporej dawki śmiechu dostarczyła Yuh-Jung Youn, kiedy otrzymała statuetkę za swoją rolę w „Minari”. Wszystko to jednak nic przy tańczącej Glenn Close.

Glenn Close była w tym roku nominowana za swoją rolę w „Elegii dla bidoków”. Co ciekawe miała też szansę na Złotą Malinę i to za ten sam występ. Ani jednej, ani drugiej nagrody nie zdobyła, ale i tak po dzisiejszej gali to ona zostanie w naszej pamięci najdłużej.

Oscary 2021 - tańcząca Glenn Close

Po przyznaniu Oscarów za najlepszą muzykę i piosenkę pojawił się konkurs. Zadaniem zgromadzonych w Union Station było odgadnięcie, czy dany utwór zdobył Oscara, czy też był nominowany lub całkowicie pominięty przez Akademię. Glenn Close zaskoczyła wszystkich ekspercką wiedzą na temat muzyki, ale najlepsze przyszło dopiero potem. Zobaczcie sami, jak ku uciesze widzów i publiczność popisała się swoimi tanecznymi umiejętnościami:

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź