REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Chcesz nadrobić oscarowe nominacje? Na MOJEeKINO obejrzysz krótkie metraże

Jeśli chcecie nadrobić oscarowe nominacje, możecie to zrobić dzięki  MOJEeKINO. W niedzielę na platformie obejrzycie animowane i fabularne filmy krótkometrażowe, które zawalczą o statuetki.

oscary 2021 moje ekino
REKLAMA

W tym roku ceremonia rozdania Oscarów została przesunięta na koniec kwietnia, ale kinomani i kinomanki wreszcie się doczekali. W nocy z niedzieli na poniedziałek okaże się, które produkcje otrzymają najważniejsze nagrody w przemyśle filmowym. 

REKLAMA

Portal MOJEeKINO postanowił umilić fankom i fanom kina oczekiwanie na tę ważną noc. W niedzielę 25 kwietnia od 9:00 w serwisie będzie można oglądać nominowane do Oscara filmy krótkometrażowe: animacje i fabuły.

Każdy z filmów (łącznie jest ich 10) trwa nie dłużej niż 40 minut.  

W kategorii krótkometrażowych filmów aktorskich nominowane są produkcje: „Feeling Through”, „The Letter Room”, „The Present”, „Two Distant Strangers”, „White Eye”. W kategorii krótkometrażowych filmów animowanych – „Burrow”, „Genius Loci”, „Opera”, „Yes-People” („Já-Fólkið”), „Jakby coś, kocham was”.

Platforma udostępni dwa zestawy filmów: Pakiet Fabuła i Pakiet Animacje.

REKLAMA

Bilety w cenach 19 zł za jeden pokaz (Pakiet Fabuła lub Pakiet Animacje) lub 30 zł za karnet na oba pakiety znajdziecie na stronie MOJEeKINO.pl. Bilety upoważniają do 48-godzinnego dostępu.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA