Netflix  /  News

Nareszcie! „Miłość, śmierć i roboty” z pięknym zwiastunem. 2 sezon już w maju na Netfliksie

Picture of the author

Dla wielu widzów „Miłość, śmierć i roboty” to jeden z najlepszych seriali, jakie swoim subskrybentom zaoferował Netflix — a już na pewno jeden z najoryginalniejszych. Teraz platforma ujawniła oficjalną datę premiery 2. sezonu, podzieliła się zwiastunem, zaprezentowała kilka zdjęć, a także… zapowiedziała ciąg dalszy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Miłość, śmierć i roboty” — z czego doskonale zdają sobie sprawę ci, którzy zdecydowali się zapoznać z tą propozycją Netfliksa nie jest klasycznym serialem, a antologią krótkich, niepowiązanych ze sobą animacji. Każda z nich opowiada inną historię i zrealizowana jest w odmiennym stylu; co więcej, za każdą z nich odpowiada inny zespół twórców (jedną z nich tworzyło choćby rodzime Platige Image).

Ich wspólnym mianownikiem jest szeroko pojęta fantastyka oraz temat związany w jakiś sposób z którymś z trzech komponentów tytułu. Epizody trwają po kilka lub kilkanaście minut, CGI przeplata się z klasyczną kreską, historie bawią, wzruszają i niepokoją na przemian. Krótki metraż i autonomiczność fabularna sprzyjają dawkowaniu sobie tej przyjemności na raty, a choć w pakiecie znalazło się, siłą rzeczy, kilka przeciętniaków, nie zabrakło również prawdziwych perełek.

Produkcja została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Nic więc dziwnego, że platforma wkrótce zapowiedziała jej 2. sezon. Po ponad dwóch latach od debiutu tej przeznaczonej dla dorosłych antologii animacji, w końcu dostaliśmy jakieś konkrety.

Premiera nowych epizodów serialu „Miłość, śmierć i roboty” odbędzie się już 14 maja 2021 roku. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun:

Nie znamy fabularnych szczegółów nowych opowieści. Wiemy, że w projekt zaangażowani są David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller i Joshua Donen. Do ekipy dołączyła też Jennifer Yuh Nelson, weteranka animacji, która objęła stanowisko reżyserki nadzorującej serię.

Netflix opublikował też kilka ciekawych kadrów z 2. serii. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że „Miłość, śmierć i roboty” doczeka się 3. sezonu, który zobaczymy już w 2022 roku.

Jeśli będzie przynajmniej tak dobrze, jak przy pierwszym podejściu, to jest na co czekać.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst